Çayla İle Güne Lezzetli Bir Başlangıç Yapın

Çayla İle Güne Lezzetli Bir Başlangıç Yapın

Çayla İle Güne Lezzetli Bir Başlangıç Yapın

Karadeniz Bölgesinin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan Çayla, birbirinden lezzetli çay çeşitlerinin yanı sıra sunduğu kahvaltı servisiyle de misafirlerine enfes bir sabah vadediyor. 60 farklı çay seçeneği ile gün boyu süren kahvaltıda, birbirinden farklı lezzetler servis ediliyor.

Çayla, çayın Türkler için “bir araya gelme, sohbet ve samimiyet” simgesi olduğunun bilincinde olarak hizmet vermesinin yanında, farklı çay sunumlarıyla da misafirlerinin vazgeçilmez durağı oluyor. Açıldığından bu yana her geçen gün müdavim kitlesini artıran Çayla, birbirinden lezzetli ve yöresel ürünleri bir arada sunduğu kahvaltısını da gün boyu misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Çayla İle Güne Lezzetli Bir Başlangıç Yapın

Her daim taze, iyi demlenmiş ve sıcacık bir çayın yanında farklı yörelerden gelen pek çok kahvaltılığın bir arada sunulduğu menüde Karadeniz’in vazgeçilmez lezzetlerinden muhlama, çökelek üstü böğürtlen reçeli, özel tereyağı, ıhlamur ve adaçayı reçeli de mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında bulunuyor.

Geleneksel lezzetleri modern sunumuyla birleştiren Çayla, geniş ve ferah bahçesi, yüksek tavanlı ve Karadeniz motiflerinin izlerini yansıtan iç mekanı ile müdavimlerine bir çok ayrıcalık yaşatıyor. 60 çeşit çay seçeneği ile birbirinden farklı lezzetin sunulduğu kahvaltı kişi başı 17,50 ile 56 TL arasında fiyatlandırılıyor.

Çayla İle Güne Lezzetli Bir Başlangıç Yapın

Çayla Çay Evi İletişim:

Çayla Caddebostan

  • Adres : Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:267/A Kadıköy/İstanbul
  • Telefon : 0216 369 5375

Çayla Göztepe 

  • Adres : Göztepe Mah. Bağdat Cad. Palmiye Apt. No:225/1 Kadıköy/İstanbul
  • Telefon: 0216 360 0828

Çayla Tuzla

  • Adres : Cami Mah. Balıkçılar Sok. No:20  Tuzla/İstanbul
  • Telefon : 0216 504 51 84

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir