Çay Saatlerinin Olmazsa Olmaz Eşlikçisi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler

Çay Saatlerinin Olmazsa Olmaz Eşlikçisi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler

Divan Pastaneleri Tuzlu Kurabiyeler

Divan Pastaneleri ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Çay saatlerinin olmazsa olmaz eşlikçisi tatlı ve tuzlu kurabiyelerine yenilikçi dokunuşlar yapan Divan Pastaneleri, yepyeni bir lezzet şöleni sunuyor.

Divan Pastaneleri, tuzlu ve tatlı lezzetlerini yeniden yorumladı. Ürün yelpazesine eklediği yeni kurabiye çeşitleri ile eşsiz bir deneyime davet eden Divan Pastaneleri, farklı bir lezzet arayışında olanlar için yeni seçenekler hazırladı.

Divan Pastaneleri Yulaf Ezmeli Aztec ve Bademli - Fındıklı NutNut Kurabiye

Divan Pastaneleri’nin kurabiye sevenler için hazırladığı yeni bitter çikolata kaplı Jaffa, yulaf ezmeli Aztec ve bademli – fındıklı NutNut Kurabiye çeşitleri farklı tatlar arayanlar için raflarda yerini aldı. Üstelik unsuz beslenmeye özen gösteren misafirlerine özel olarak hazırlanan; bol kakao ve üzerinde Antep fıstığı tozu kaplamasıyla Unsuz Kakaolu Kurabiye vazgeçilmez lezzetler arasına girmeye aday.

Divan Pastanesi Tatlı Kurabiyeler

Yepyeni tatlı kurabiye çeşitlerinin yanı sıra, kısa bir zaman önce ürün yelpazesine eklenen Parmesanlı, Anasonlu, Nohutlu ve Fesleğenli Kurabiye çeşitleri; tuzlu atıştırmalık severlerin beğenisine sunuldu. Divan Pastaneleri’nin enfes yeni tatlı ve tuzlu kurabiyelerine tüm Divan Pastaneleri’nden ve www.divanpastaneleri.com.tr adresinden tek tık ile ulaşabiliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir