Çanta-Ayakkabı Kombinlerinde Uyum

Çanta-Ayakkabı Kombinlerinde Uyum

Çanta-Ayakkabı Kombinleri 2014

Kombinlerimizde ceket pantalon, etek gömlek, atkı ve bere nasıl eşleşebiliyor nasıl birer ikili oluşturuyorsa, çanta ve ayakkabı kombinlerinde de bir uyum yakalanmalıdır.

Ayakkabı çanta uyumu kadınlar için özel ve öenmlidir. Kıyafete başlı başına karakter kazandıran ikili bir unsurdur.

Çanta-Ayakkabı Kombinleri 2014

Ayakkabı ve çanta sektör olarak hem birbirine çok yakındır, hem de birbirinden çok farklıdır. Kombin içinde bu ikili birbirini tamamlayan en önemli değerdir. Kadınlar için ayakkabı ve çanta uyumu o kadar önemlidir ki, her kıyafet için ayakkabı ve çanta uyumu aranır ve her kıyafet için ikili kombin olarak ayakkabı çanta alınır ve kullanılır.

Çanta-Ayakkabı Kombinleri 2014

İşte size pembe çicekli ayakkabı ve çanta. Deriden ve zarif bir model. Cam mavisi ayakkabı ve çanta, beyaz bir abiyeyle kuğu gibi bir imaj. Füme ayakkabı ve çanta. Sapı ve kayışları tabii kahverengi deri imajlı beğeneceğiniz bir model. Saks mavisi süet ayakkabı ve çanta şıklığı da bir başka duruyor. Mavi siyah şeritli beyaz çanta ve mavi beyaz bir şık ayakkabı bir arada. Nar çiçeği deri çanta ve ayakkabı eşleşirken, beyaz bir abiyeyle düşünün.

Çanta-Ayakkabı Kombinleri 2014

Tüm bu detaylar bir yana ayakkabı ve çanta kombini, çok eski bir alışkanlık eşleştirmesidir. Kıyafet içinde estetik stil duruşu kombin içinde başlı başına özgür ve ikili olmayı başarmış bir ayakkabı ve çanta ikilisi ile olacaktır.

Çanta-Ayakkabı Kombinleri 2014

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir