Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Çalışan Tesettürlü Gençler İçin Kombin Önerileri

Çalışan Tesettürlü Gençler İçin Kombin Önerileri

Genç Tesettür Giyim Modelleri 2016

Gençlerin giyim konusundaki en büyük sıkıntılarından biri de yaşlarına uygun ofis kıyafetleri bulmak oluyor. Her sabah uyanıp işe yetişme koşturmacası içinde bir de ne giymeli sorusunu düşünmek işkence gibi gelebiliyor.

Ne aşırı salaş, ne aşırı şık bir kombin yapmak uygun kaçmıyor. Aradaki ince çizgide sade, klasik ve şık bir duruş sergilemek gerekiyor. Bu konuda da birçoğumuzun kafası karışabiliyor.

İşte bu yüzden tesettürlü gençlere ofis kombinleri hazırladık. Bu kombin önerileri ile ofis stiliniz için uygun giyim önerilerini bulurken farklı stillere ilham verecek ipuçlarını yakalayabilirsiniz.

Genç Tesettür Kombinleri 2016

Yormayan Sormayan Parça: Yelek

Öncelikle yaz – kış her daim kullanabileceğiniz yeleklerden, mutlaka edinmelisiniz. Klasik duruşu olan siyah, beyaz, ekru yelekleri kumaş pantolon ve etekle bir araya getirebilir gömleklerin üstüne rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kombin konusunda sizi yormadan, klasik şık duruşa ayak uyduracak parçalar, imdadınıza yetişecektir.
Genç Tesettür Kombin Örnekleri 2016

Ayrıntılara Önem Verin

Klasik düz bir etek, beyaz gömlek, etek ve gömleğin renklerini taşıyan klasik bir eşarp. Bazen klasik şıklık işte bu kadar basittir. Böyle bir kombine hareket katmak içinse yapacağınız sezonda öne çıkan fular yakalar olacaktır. Bu tarz bir parçanız yoksa da yapmanız gereken çok kolay. Gömleğinizin yakasına eteğinizin renginde bir kurdele bağlayın. Unutmayın ki şıklık ayrıntılarda gizlenir.
Çalışan Hanımlar İçin Tesettür Kombinler

Klasikten Uzaklaşmadan Cool Görünmek

Klasiklikten ‘biraz‘ uzaklaşıp salaş ancak şık bir stile mi bürünmek istediniz? Bol döküm tek renk bir elbiseyle kombin oluşturmak, sizi hem rahat ettirecek hem de klasik gösterecektir. Elbiseyi tamamlayacağınız deri bir ceket ve deri bot ya da bootieler kombinizi tamamlayacak en iyi seçeneklerden olacaktır. Salaş kombinler yaparken dikkat etmeniz tek önemli nokta var, renkleri klasik uyumdan yana kullanmanız. Siyah – beyaz, siyah – kırmızı, lacivert vs… Böylelikle gün içerisinde sizi rahat ettirecek kıyafetleri seçerken klasik şıklığı da yansıtmaktan uzaklaşmamış olacaksınız.
Tesettür Etek Kombini

“Tek Seçenek Siyah” Yanılgısından Kurtulun

Klasik şıklığın temelinde yatan renk siyah oluyor ancak her zaman değil. Renklerle beraber kıyafetlerin kesimleri de klasikliğe yatkın olmalı. Olabildiğince düz kesimler. Farklı renkleri bir araya getirerek oluşturacağınız kombinlerde de işte bu gibi kesimleri baz alarak stilinizi oluşturursanız, klasik şıklığı yakalamış olursunuz. Lacivert düz kesim, kalem etekle bir araya gelecek açık mavi bir gömlek, klasik kesim bir kap, hafif topuklu bir ayakkabı… Yine lacivertten daha sıcak renkler kullanmak istiyorsanız da ton sür ton uyumuyla, kahve etek, turuncu gömlek ve yine klasik kesim pardösüyle ayakkabı. Klasik şıklıkta kontrast renkler ya ton sür tonu kullanmanız en iyi seçenek olacaktır.
Uzun Siyah Etek Kombini

Mükemmel Ayakkabı ve Çantayı Bulun

Kıyafetler de olduğu kadar ayakkabı ve çantaların da klasik şıklığı oluşturmadaki etkisi yadsınamaz. Özellikle deri ve ruganın klasik duruşu, ofis stiline en iyi uyum sağlayan dokulardan oluyor. Ayakkabı ve çantalardaki metal aksesuarlar da sade kıyafetlerinize hareket katarken klasikliğe şıklık adımı da atacaktır.

Yazı: Büşra Karagöz

1 Yorum Bulunuyor

  • nuray
    2016-04-12 | Permalink |

    ürünlerin markalarını da yazarmısınız?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *