Çalışan Kadınlar için 4 Pratik Kıyafet Denklemi

Çalışan Kadınlar için 4 Pratik Kıyafet Denklemi

Tesettür Ofis Stili ve Kurumsal Kıyafet Modelleri

Mesai saatlerinde basit kıyafet denklemleriyle hem şıklığı hem konforu yakalayın. Bunun içinse bilmeniz gereken, “Hangi iki parça her zaman kurtarıcıdır?” sorusunun cevabı.

İşte sendromsuz pazartesiler, salılar yaşatacak birbirinden ilham verici tesettür kombinler

Tesettür Ofis Stili ve Kurumsal Kıyafet Modelleri

Yelek: Kayra 2018 İlkbahar Yaz

Beyaz İpek Gömlek & Desenli Yelek

Beyaz ipeksi dokular gömleklerde ayrı bir şıklık kazanıyor. Bu modern parça ofis stillerinde bahar çiçekleriyle bezeli yeleklerle hayat buluyor. Zamansız beyaz gömlek ve casual yeleğin feminen tavırları ferah renk tonlarıyla da iç açıyor. Bir gün kalem etekle, bir gün bol pantolonla birleştireceğiniz kurtarıcı ikiliniz, sezona adeta nokta atışı yapıyor.

Tesettür Ofis Kombini ve Kurumsal Kıyafet Modelleri

  • Kombin Detayları:
  • Ceket: adL 2018 İlkbahar Yaz – 129.90 TL
  • Etek: Beste Gürel – 650.00 TL
  • Çanta: Accessorize 2018 İlkbahar Yaz – 125.00 TL

Pileli Elbise & Babet

Tesettürlü kadınlar için ofis dünyasına uyum sağlayacak en ömürlük parçala pile etekli elbiseler. A kesim modelleriyle her vücut tipinde doğru duruşu yansıtacak tasarımlar, klasikler adı altında dolapların demirbaşı oluyor. Özellikle 2018’in blok renk duruşlarıyla mesai saatlerinde şıklığı garantiye alan parçalar, bir de sezonun karakteristik sivri uçlu babetleriyle ikili oluyor.

Tesettür Ofis Stili ve Kurumsal Kıyafet Modelleri

Takım: Pure Store 2018 İlkbahar Yaz

Alt – Üst Takım Parça & Şık Sneaker

2018 sezonunda öne çıkan takım parçalar, ofis sınırları içine çoktan girdi. Bir ikili sayılamayacak kadar bütüncül bu parçalar, kombin derdi yaşatmadığı için çok seviliyor. Hem şıklığı hem konforu vadeden alt – üst takımları bir de şık sneakerlar ile birleştirin. Yüksek tabanlarıyla, şık detaylarıyla ilgi çeken bu parçalar, mesai saatlerinde de rahat ettirmenin peşinde. Toplantı zamanı yanınıza alacağınız bir topuklu ise tek hamleyle üst mertebe şıklığı adım atacak.

Tesettür Ofis Stili ve Kurumsal Kıyafet Modelleri

Etek/Gömlek: Riva Fashion

Yüksek Bel Etek & Detaylı Bluz

Tesettürlü kadının mesai saatlerinde başrolü stil sahibi etekler alıyor. Tam da bilekte biten boylarıyla, yüksek belleriyle, A kesim duruşlarıyla şıklığı ideal seviyede yaşatacak parça, olmazsa olmazlar arasında. Yanına en güçlü ikili olarak detaylı bir bluzu alan parçalar, yaka fiyonklarıyla, karpuz kollarıyla ya da genişleyen salaş havasıyla stil güncellemesi yapacak. Kimi zaman bele dolanan bir kemerle, kimi zaman renkli fularla kimi zamansa iri taşlı kolyelerle oyunlar oynayabileğiniz ikili, mesafesini hep koruyacak.

Tesettür Ofis Stili ve Kurumsal Kıyafet Modelleri

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir