Çağdaş Süper Kahramanların Pelerini: Abaya

Çağdaş Süper Kahramanların Pelerini: Abaya

Haal Inc Dubai Abaya Modelleri 2016

Haal Inc 2016 Abaya Koleksiyonu

Zamansızlığın belirgin parçaları, abayaları sunan Haal Inc markası yeni yazımızda merceğimiz altında. Arabistan merkezli Haal, geleneksel kültürünü çağdaş anlayışla sürdüren markalar arasında.

Haal, özellikle minimalist abayalarıyla ilgi görüyor. Klasik tasarımları, kusursuz kesimlerle bir araya getiren marka geçmişle günü buluşturuyor.

Haal Inc Dubai Abaya Modelleri 2016

Muhafazakâr kadınların vazgeçilmezi olan abayalar, Haal ile farklı bir havaya bürünüyor. Tasarlanan abaya modelleri, elbise, kaftan pelerin gibi birçok dış giyim ürününe dönüşebiliyor. Gündüzden geceye uyarlanabilir duruşları da ayrı bir avantaj sağlıyor.

Haal Inc Dubai Abaya Modelleri 2016

Tek Renkle Büyük Şıklık

Sade tek renk tasarımlarını çarpıcı ayrıntılarla buluşturan Haal, renk kombinasyonlarıyla içine çekiyor. Siyah ve bej renginin hâkimiyet kurduğu koleksiyonlara lacivert eşlik ederken, tek renk sadelik anlayışına geometrik desenler ve hareketli kesimler eşlik ediyor. Rahatlık söz konusu olduğunda ilk sıralara yerleşecek abayaları, modern çizgiyle buluşturarak şıklığı da yakalayan markanın koleksiyonlarında özel parçalar yer alıyor.

Haal Inc Dubai Abaya Modelleri 2016

Pürüzsüz Doku Kusursuz Kesim

Mükemmel gündelik abayaları koleksiyonunda barındıran marka, çabasız şıklığı sunuyor. Ufak dokunuşlarla bir anda geceye de uyarlanabilecek markanın tasarımları, pürüzsüz, yumuşak dokularıyla da rahatlığı sunuyor. Tüvit, krep, ince dokular kullanarak hassas dokusunu farklı kesimleriyle birleştiriyor.

Haal Inc Dubai Abaya Modelleri 2016

Günümüzün Kahraman Kadınları

Tek renk ya da iki tonlu olarak karşımıza çıkan abayalar, mütevazı giyimin baş tacı oluyor. Haal, her koleksiyonunda bir adım daha ileri giderek vizyonunu genişletmekten geri kalmıyor.

Muhafazakâr kadına, geleneksellikle beraber modern çizgileri sunan, şık ve rahat abayalarıyla Haal, günümüz kadını süper kahramana benzetiyor. Abayaların çağdaş süper kahramanın pelerini olduğunu iddia eden marka, kadınları günün kahramanı ilan ediyor.

Haal Inc Dubai Abaya Modelleri 2016

Minimal Tasarımlar Asimetriyle Buluştu

Köklü bir geçmişe sahip olmamasına rağmen Suudi Arabistan merkezli bu marka, kısa zamanda büyük bir başarıya imza attı. Haal, kesimler, renkler ve çizgilerle abayayı, minimalist ve asimetriyle buluşturarak yenilikçi bir bakış getirdi.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Çağdaş Süper Kahramanların Pelerini: Abaya” için 2 cevap

  1. Sifa dedi ki:

    Kolay gelsin siz bole urunleri gosteriyorsunuz ama fiyatlari yok almak istesek nasil alacaz

  2. admin dedi ki:

    http://alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir