Hilal Oğuzkan Tasarımları ve Defilesi

Design by Hilal Oğuzkan Defilesi

Hilal Oğuzkan “Zamansız” isimli ilk solo defilesini ByOtel’de gerçekleştirdi…

Tesettür giyimde, özel tasarımları ile adından sıkça söz ettiren Hilal Oğuzkan, “Design by Hilal Oğuzkan” markasıyla yakaladığı büyük başarı ile ilk kez solo defilesini İKADDER  yararına ByOtel‘de gerçekleştirdi.

Hilal Oğuzkan Tasarımları ve Defilesi

İKADDER; kadın ve aile odaklı faaliyet gösteren kişi, kurum ve kuruluşlarla dayanışma içinde olarak; kadın STK’ların, kadınların ve aile kurumunun statüsünü yükseltme çalışmalarına destek vermekte olan bir kuruluştur. Bu kapsamda birçok etkinlik düzenlemiş ve güzel işlere imza atmışlarıdır.

Hilal Oğuzkan Tasarımları ve Defilesi

Hilal Oğuzkan Tasarımları

Hilal Oğuzkan defilesi gözleri bir rüzgar gibi esti…

Koleksiyonda dokuların uyumuyla ortaya çıkan kombinler, tercihini şıklığın yanı sıra sıradışılıktan yana kullanan tesettürlü hanımlara hitab ediyor.

Hilal Oğuzkan Tasarımları ve Defilesi

Koleksiyonun en dikkat çekici parçaları arasında tesettür abiye elbiseler, etek ve bluzler, panço ve pelenrinler, tunikler, pul ve taş gibi detaylarla hareketlendirilen gömlekler, kendini podyumda hissetmek isteyenlerin radarına giriyor.

Defilede sergilenen tasarımlarının tamamı Hilal Oğuzkan‘ın Erenköy mağazasında satışa sunulmuştur.

Hilal Oğuzkan Tasarımları ve Defilesi

Yorumlar

“ByOtel’de Hilal Oğuzkan Rüzgarı Esti!” için bir cevap

  1. FATMA TUZLA dedi ki:

    sitenizi zaman zaman takip ediyorum.mersinde yaşıyorum.eczacıyım.birkaçgün sonra istanbula gidiyorum.iş hayatında rahatça kullancağım tarzda tesettür kıyafetleri nerede bulabilirim.erenköy minay,jaade ,vaye benim bildiklerim.bunlara yakın olanları mail atarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir