Bulgurlu’nın Sevilen Butiği Mağaza Kadınca Ramazan Bayramı’na Hazır!

Bulgurlu’nın Sevilen Butiği Mağaza Kadınca Ramazan Bayramı’na Hazır!

Miaruj 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zaman çabucak geçiveriyor. Büyük bir heyecanla beklediğimiz Ramazan ayının da sonlarına yaklaşıyoruz. Elbette ki her Ramazan sonu olduğu gibi şimdi de, yaklaşan Bayram heyecanı ve onunla oluşan alışveriş telaşı biz kadınların gündeminde bir anda ilk sıraya oturdu. Yeşiltopuklar her ne kadar bir internet sitesi olsa da başta İstanbul, Ankara ve Bursa gibi büyük şehirlerle birlikte Türkiye’nin her şehrinde öne çıkan marka ve mağazalarında takipte geri durmuyoruz.

Miaruj 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yıllardır Bulgurlu’nun değişmez butiklerinden biri olan ve her sezon bambaşka koleksiyonlarla karşımıza çıkan, Müesser Gün yönetimindeki Mağaza Kadınca bu Bayramda da vitrinleri en trend ve özgün parçalarla donatmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde, sektörde büyük bir eksiklik olarak gördüğü, kişisel bakım ve güzellik hizmetleri sunan ve sadece kadınlara özel hizmet veren “Bakım Merkezini de” hayata geçiren Mağaza Kadınca, alışverişe gelen kadınların ayrıda kişisel bakım yaptırabilecekleri profesyonel bir bakım merkezi olarak da hizmet sunuyor.

Miaruj 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Peki bu sezon Kadınca vitrinlerini hangi ürünler süslüyor?
Fark oluşturmak adına koleksiyonlarında sabit markalara bağlı kalmayan Mağaza Kadınca, stil sahibi ve özgün modellerin öne çıktığı markaları keşfetmeye özen gösteriyor. Bu sezon kalitesinden ödün vermeyen ve şık tasarımlarıyla göz dolduran Miaruj markası, her yaştan kadına hitap eden geniş koleksiyonu ile bizim gözdemiz oldu.

Şehrin yoğun temposuna karşı, yere sağlam basan bir tasarım anlayışıyla hareket eden Miaruj, hem spor hem şık olmak isteyen kadınlar için adeta biçilmiş kaftan.

Bayram alışverişi için mağazaları gezme planınız varsa, aşağıda konumunu paylaştığımız Mağaza Kadınca ilk durağınız olmalı…

Miaruj 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Dilerseniz mağazada satışta olan modeller ile ilgili sosyal medya üzerinden de bilgi alabilirsiniz. Bunun için hemen @magazakadincaa adresini takibe başlayın.

Mağaza Kadınca İletişim:
Adres
: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Ekşioğlu Özyener Sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İstanbul
Tel: 0216 650 94 15

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir