Bu Yaz Tesettür Giyime Damgasını Vuracak Renk ve Trendler

Bu Yaz Tesettür Giyime Damgasını Vuracak Renk ve Trendler

2019 Yaz Tesettür Giyim

2019 yazında tesettür giyim modasına damgasını vuracak trendleri kaleme aldık. Hangi elbiseyi nasıl kombinlemeli? Bu yazın öne çıkan renkleri ne? Tesettür kombin için kullandığımız parçalarda ne gibi değişiklikler yapabiliriz?

Sıra dışı kombin sırları, sezonun renkleri desenleri, dolaplarda olmazsa olmaz parçaları ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabı bu yazıda. İşte 2019 yazının tesettür trendleri…

Touche Mavi Beyaz Çizgili Etek ve Elbise Modelleri

Marin Stilde Tarafını Seç

Bu yaza damgasını vuracak trendlerden ilki mavi beyaz çizgiler. Marin stili temsil eden bu ikili hem elbiselere hem eteklere çok yakışıyor. Şehirden sahile uzanan yaz stillerine uyum sağlayacak bu tasarımları aynı tonlarda şal ve ayakkabılarla kombinleyin. Tabi önce marin stilde tarafınızı seçin, elbise mi yoksa etek mi?

Tesettür Tunik Kombini 2019

  • Kombin Detayları:
  • Tunik: Koton 2019 Yaz – Satın Al
  • Şal: Aker 2019 Yaz
  • Pantolon: Mudo 2019 Yaz – 179.99 TL

Elbiseyi Kapa Dönüştür

Trend listesinde ikinci sırayı çiçek desenli gömlek elbiseler alıyor. Yalnız bu elbiseler amacı dışında kombinleniyor. Pantolonların üzerine düğmeleri yarıya kadar iliklenen elbiseler, bu haliyle kap modeline dönüşüyor. Sizde kombinlerde sıra dışı değişiklilerden hoşlanıyorsanız bu akıma katılın.

Salopet Tulum ve Salopet Elbise

Salopetiniz Nasıl Olsun?

Sezonda öne çıkan trendlerden biri olan salopeti hangi renk seçerseniz seçin, günlük stilde beyaz ya da siyah basic tişörtlerle kombinleyin. Daha özel günler için şık bluz ve gömleklerden yardım alın. Burada ki önemli nokta salopetinizin elbise mi yoksa tulum mu olacağına karar vermek.

Fahhar Design Çiçekli Elbise ve Liolle Desenli Elbise

Desen Oyununu Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

Çiçeklerle başlayan desen oyununu bir sonraki seviyeye taşıyacak tasarımlar trendler listesinde yerini alıyor. Sezona damgasını vuran desenlerin başında floral baskılar gelirken, iç içe giren figürler, tropikal esintiyi hissettiren tasarımlar, retro tarzın yansıması puantiyeler de öne çıkıyor.

Beyaz Gömlek Modelleri

Beyaz Gömleksiz Asla!

Must have listesinin demir başı beyaz gömlekler zamansız ve zahmetsiz şıklığın anahtar parçası olmaya devam ediyor. Kombin paleti oldukça geniş olan bu parçaları ister rengarenk uzun eteklerle ister salopet elbise ya da tulumlarla en sade haliyle bol pantolonlarla bir araya getirin.

Tesettür İkili Takım Modelleri

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Yaza damgasını vuracak stiller arasında takım oyunu oynayan tasarımlar da var. Eşleşmeleri sürekli değişiklik gösteren takımlardan siz hangisini tutuyorsunuz? Tunik, bluz, gömlek, kap ya da ceketin etekle birlikteliği mi yoksa pantolonlu ikili takımlar mı? Gerçi hangisini tutarsanız tutun hepsi trendler listesinde…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir