Bu Yaz Sahip Olmanız Gereken Must Have Listesi

Bu Yaz Sahip Olmanız Gereken Must Have Listesi

Tuğba Venn 2016 Yaz Koleksiyonu

Havalar ha ısındı ha ısınacak derken sanırım kavurucu sıcaklara bu haftayla birlikte merhaba dedik. Havaların bir türlü ısınamaması yapmak istediğimiz yaz alışverişlerimizi de bir hayli erteledi. Hazır hem sıcaklar hem de Ramazan ayı gelmişken, iftar davetlerine katılmak üzere giyineceğiniz giysileriniz için de trend analizi yapalım ve mutlaka almanız gereken must have listesini şimdiden oluşturalım istedim.

Yazılarımı sürekli takip edenler bilir. Ne her trendi uygularım ne de sizlere sırf yazmak olsun diye öneride bulunur. Hatta çoğu zaman çıkan trendleri kullanmamamız gerektiğini savunarak eleştiririm. Fakat bu yaz hoşuma giden birkaç trend var ki mutlaka kullanmalı ve alışveriş listemize eklemeliyiz. O halde başlıyorum☺

Shacket: Shacket, shirt ve jacket in birleşiminden yani tshirt ve ceketten yola çıkarak bir araya getirilmiş harika bir trend. Ceket görünümlü tunik olarak yorumlayabiliriz. Bir önceki yazımda bunun üzerine detaylı bir yazı yazmıştım zaten. İsteyenler okuyabilirler.

Qooqstore 2016 Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol Paça Pantolonlar: Cigarette yani dar paça pantolonları süratle sollayan etek gibi bol pantolonlar mutlaka edinmeniz gereken parçalardan. Neden diye soracak olursanız, kombin kolaylığı var derim. Çünkü bluz gibi kısa gömleklerle bile giyinebilme lüksünüz oluyor. Etek gibi göründüğü için üzerine her türlü kısa ürünü giyinebilirsiniz. Üstelik kış aylarında yağmur çamur çok olduğundan bıkasıya dar paça pantolonlar giyinmek zorunda kalıyorken, yaz mevsiminde bir mola verip bu parçaya bir şans verebiliriz diye düşünüyorum.

Mejj Giyim 2016 Elbise Modelleri

Maksi Elbiseler: Elbise zaten elbise trendi mi olurmuş demeyin. Markalar koleksiyonlarına koymazlarsa bal gibi de trend olmaz. Neyse ki bu yaz uçuş uçuş, rengarenk, her türlü desene doyarcasına mağazalarda var da alıp giyinebileceğiz. Çoğu hazır giyim firmasında kolsuz maksi elbiseler beğeniyoruz da bunun neden kolu yok deyip almaktan vazgeçiyoruz. Bu yaz bunu yapmak yok! Beğendiğimiz elbiseyi alacağız ve üzerine hırka veya astarsız ince kumaştan ceketler giyineceğiz. Hem elbiseye kendini yorumumuzu katmış olacağız hem de herkesten farklı bir stil oluşturacağız☺

Pamuklu Şal Modelleri

Pamuklu Şallar: Yazın dayanılmaz sıcağında ipek şalların kullanımı çoğu zaman bir felakete dönüşüyor. Ter lekesinin üzerinden gitmemesi de işin en sinir bozucu kısmı. Ama özel günlerdeki kurtarıcı etkisini hiçbir şalın vermediğini de söylemeden geçmeyeyim. Gelelim pamuklu şallara. Bir kez kullandığınızda bir daha asla vazgeçemeyeceğinizin garantisini veriyorum. Polyester kumaştan bir çok çeşit şal çıkartıldı ama hiç biri pamuklu şallar gibi kullanışlı olmadı. İster desenli ister desensiz, tüm yaz kullanabileceğiniz bu şallardan mutlaka edinmelisiniz.

İnci Deri 2016 Sandalet Terlik Modelleri

Sandalet Terlik: Kadınların fıtratında mı vardır bilinmez, ayakkabı ve çanta alımına bir dur deyip kendimizi frenleyemeyiz. Halbuki üzerinde rahatlıkla yürüyebileceğimiz ne güzel terlik modelleri var ah bir görsek keşke. Bütün kış kapalı ayakkabılar içinde kalan ayaklarımızı gelin bu yaz havalandıralım. Üstelik bu sezon bir terlik furyasıdır almış gidiyor. Öyle güzel, rahat ve öyle kullanışlı terlikler var ki, gündelik hayatınız için mutlaka alıp giyinmelisiniz. Ne rengi, ne cinsi ne de modeli bence önemli değil. Çünkü kendinize en yakışanını alacağınızdan eminim. Her birinin hitap edeceği biri mutlaka vardır.

www.chalah.com.tr

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir