Bu Yaz Sahillerde Tropikal Esintiler Olacak

Bu Yaz Sahillerde Tropikal Esintiler Olacak

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Bazılarımız için yaz demek tatil demek. Tatil demek sahil, kum, güneş demek…

Sıcakları iyiden iyiye hissettiğimiz şugünlerde elbette hepimiz tatili çok özledik. Peki, bu yaz tatilde nasıl giyinmeliyiz derseniz, kıyafetlerde latin havasında desenler, motifler, tropikal bitkiler, palmiyelerle bezenmiş koleksiyonlarla bohem ve latin rüzgarının hakim olduğunu söyleyebiliriz.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Yazlık kıyafetlerde tatil ve seyahat ön planda ise, özellikle bol kesimli pantalonlar, etekler, gömlekler revaçtadır. Turizimciler dünyanın her yerine özellikle deniz ve kumsalın hakim olduğu turistik yerlere turist taşırlar. Büyük okyanusun en ücra köşelerinde saklı tatil yerleri, oteller, tatil köyleri, devremülkler ve özel olarak muhafazakar kesimin tercih ettiği, kadın ve erkeklerin ayrı ayrı yararlandığı plajlar, havuzlar sayesinde alternatif turizm de son yıllarda hızlı bir yol almakta.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Her ne olursa olsun tatil ve sahil konsepti giyim kuşama da damgasını vuruyor. Rahatlık, bolluk, özel kumaştan yapılan terletmeyen giysiler, latin ve tropikal desenlerin hakim olduğu, yelken, sörf, dalgıç, balina gibi karekteristik balık figürlerinin yanında ananas, avakado gibi ekvetoral meyveleri de kıyafetlerde görüyoruz.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

İster latin, ister hint, ister akdeniz sahilleri olsun, dünyanın bütün sahillerinde aynı renk, aynı desen, aynı modeldeki giysileri bir stilistin elinden çıkmış gibi tüm koleksiyonlarda görebilirsiniz. Eğer bir sahil kasabasına tatil düşünüyorsanız eğer, tropikal esintiye siz de ayak uydurun. Gideceğiniz yerde deniz olmasa bile, yaz gecelerinin gümüş gibi parlayan mehtabın serinliğinde kendiniz aynı tarz bir giyimi tercih edebilirsiniz.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir