Bu Yaz Hangi Kıyafetin Rengine Tutkunsunuz?

Bu Yaz Hangi Kıyafetin Rengine Tutkunsunuz?

Tesettür Giyim 2014 Yaz Renkleri

Mevsim ilkbahar… Tabiat rengarenk, doğal bir peysaj. Kombinlerimizde tabiata, mevsime ve iklime göre ayak uydururuz. Yazın verdiği rahatlık elbiselerimize yansır.

Peki, bu yaz sizin kıyafetlerinizde favori renginiz ne olacak?

Yazla birlikte enerjik renkler daha çok ön plana çıkar. Aslında her renk yazın daha bir başka, daha bir parlak, daha bir değer kazanır gönlümüzde. Kırmızının, mavinin, yeşilin, pembenin, lilanın ayrı bir yeri var yaz kombinlerimizde. Beyaz ve lacivertin yeri de bambaşka. Biz kadınlar renklerle hayal kurarız. Kendimizi hangi renkle doğru ifade edebilir, hangi renkle olumlu bir iklim yakalayabiliriz, buna bakarız biz.

Tesettür Giyim 2014 Yaz Renkleri

Hangi konumda, hangi yaşta, hangi statüde olursak olalım, yaz bizim için kıştan kurgulanan, hayalimizdeki elbiselerin renginden başlayarak, kumaşı, kesimi, modeli ile önemlidir. Tabi ki renk en başta gelen ve bizi cezbeden en önemli unsur. Bazılarımız kırmızıyı, bazılarımız maviyi, bazılarımız pembeyi, bazılarımız laciverti ve beyazı kendisi için favori renk olarak görür. Esas olan karekterimiz ve ruh halimiz bizi şimdiden yaza hazırlar.

Mavi, kırmızı, turkuaz ve pembenin kolaj olarak buluştuğu otantik bir elbiseye hayır diyemeyiz. Gece mavisinin, üzerindeki, ilkbahar erik ve badem ağacı beyaz ve pembe çiçeklerini es geçemezsiniz. Turkuaz, fantestik kol modeliyle ayrı bir güzelliktir aslında. Badem yeşili, fıstıki dantelalı elbiseler de revaçta sayılır.

Tesettür Giyim 2014 Yaz Renkleri

Beyaz hırkaya, beyez pantalona, beyaz bluza hayır diyemessiniz. İster sarı, ister pembe, ister çiçeklerle bezenmiş etek ve elbiseler favoriniz olabilir. Transparan, siyah kumaş üzerine otantik güller, sümbüller, leylaklar, zambakların bir araya gelerek elit bir görsellik oluşturmaları ayrıca bir değer. İster beyaz pantalonla, ister, ceketle kombin yapabileceğiniz zengin bir renk skalası. Peki ya sizler sizler bu yaz hangi kıyafetin rengine tutkun olacaksınız..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir