Bu Yaz 10’suz Olmaz!

Bu Yaz 10’suz Olmaz!

Avenna 2015 Yaz Modelleri

Yeni sezonla birlikte gardıropları da yenileme zamanı geldi!

2015 İlkbahar/Yaz modasında canlı, neşeli ve hatta enerji patlamasına sebep olacak kadın stilleri yer alıyor. Ancak bu trendlerin her birine uyum sağlamak oldukça zor. Peki yeni sezon alışverişinde nasıl bir yol izlemeli, hangi parçalara yatırım yapmalı? Cevabı Yesiltopuklar.com ‘da!

10’suz olmaz dediğimiz 10 parçayla tüm sezon keyifli kombinler oluşturabilirsiniz.

2015 Elbise Modelleri

1) Fas işi: Fas’ın sıcak havası bu yaz modaya da yansıyor. Elbiselerden eteklere kadar bu etnik stilin yansımalarını göreceğiz. Ancak yeni sezondan seçeceğiniz bir etnik desenli elbise ile bir çok farklı kombin oluşturabilirsiniz. Bu elbiselerin üzerine farklı renkte bir eşarp ya da şal kullandığınızda anında farklı bir havaya bürünebilirsiniz.

2015 Tunik Modelleri

2) Renkli detaylar: Canlı renklerle tasarlanan detaylar bu yaz enerjinizi de üst seviyeye çıkartacak. Yeni sezondan seçeceğiniz detaylarında canlı renklerin gizli olduğu tunik ile yaz havasını üzerinizde taşıyabilirsiniz.

2015 Ayakkabı Modelleri

3) Uzay çağı: Bu yaz ayakkabılar için sanat eseri desek abartmış olmayız! Gerek renkleri gerek modelleri ile modern çağın prensesleri olabileceğiniz harika ayakkabılardan bu yaz bir çift edinmelisiniz.

2015 Çanta Modelleri

4) Mikro çantalar: 2015 yılında mikro çantalar bizleri bekliyor. Büyük boy çantalar yeni sezonda avuç kadar formlarıyla dikkat çekiyor.

2015 Tesettür Ferace Modeli

5) Giy çık: Yaz aylarının zamansız parçaları bol feraceler, abayalar ile her an “giy çık” mottosuyla hazırsınız. Kullanım rahatlığı ve her mekana uyum sağlayan yapısıyla bu yaz dolaplarınıza mutlaka feracelerden eklemelisiniz.

Tesettür Çiçekli Elbise Modeli

6) Çiçek desenler: İlkbahar denince akla gelen ilk şey bahar çiçekleri olsa gerek! İşte bu yüzden mutlaka dolaplarınızda bahara özel çiçek desenli bir parçanız olsun.

2015 İpek Eşarp Modelleri

7) Gökkuşağı eşarplar: Gökkuşağı’nı anımsatan yaz renkleriyle tasarlanan ipek eşarplar güçlü bir mesajdır aslında. İlkbahar yaz sezonunun mütevazi ve keyifli eşarp modellerinden mutlaka alışveriş listenize eklemelisiniz.

Güneş Gözlüğü Modelleri 2015

8) Yuvarlak çerçeveler: Yuvarlak formlu güneş gözlükleri kullanışlı seçenekleriyle 2015 yaz alışveriş listesinin en gözdesi olmayı başarıyor.

Tesettür Tunik Modelleri 2015

9) Zamansız tunikler: Yazlık ya da kışlık fark etmez tunikler her zaman moda her zaman kurtarıcı! Tek yapmanız gereken yaza uygun renk ve desenlerde seçim yapmanız.

Denim Modası

10) Denim parçalar: 2015 en iddialı trendlerinden olan denimler bu yazı kasıp kavuracak! Denim parçaların geri dönüşünü kutlasak abartmış olmayız. Çünkü bu parçalar hemen her kombine uyum sağlıyor ve stil bir duruş oluşturuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir