Bu Parçaları Denemeden Yaz Bitmez

Bu Parçaları Denemeden Yaz Bitmez

2018 Yazında Öne Çıkan Parçalar

Ferah ve şık kimliğiyle 2018 yazında öne çıkan parçalar ile yaz bitmeden tanışın. Hem şehirde hem tatilde, günün her anında yüksek sesli olmayı başarabilen tasarımlarla güçlü stille imzanızı atın. Barok elbiselerden pötikareye, keten takımlardan denim parçalara… İşte tesettür kombinlerin en ikonik parçalarıyla güçlü yaz görünümlerini yakalamak için göz ardı etmemeniz gereken tasarımlar. . .

Benin Açık Mavi Doğal Kumaşlı Nakışlı Kot Elbise

Nakışlı Kot Elbise – Benin: Satın Al

Denim Parça

Her sezonun hit parçası denimler, 2018 yazında incecik elbiselerle stil sahibi kadınların kombinlerine geliyor. Sıcak günlerin en konforlu parçası olan elbiseler, tesettürlü kadınların en serin seçeneği. Sokağın adeta resmi üniforması olan denim elbiseleri denemeden yazı bitirmeyin.

Benin Gül Kurusu Pötikareli Elbise

Pötikareli Elbise – Benin: Satın Al

Pötikare Desenli Tasarım

Kombinleri tek başına ayağa kaldırmayı başaran pötikare elbiseler, yaza ayak uydurmayı başarıyor. Özellikle siyah – beyaz ya da kırmızı – beyaz karelerin hakim olduğu tasarımlar, üçüncü bir kontrast renkle ikonik duruş kazanıyor. Siz siz olun sezonun bu en yeni desenini kombinlerde kullanmayı ihmal etmeyin .

Zehrace Tarçın Balon Kollu Abiye Elbise

Balon Kollu Elbise – Zehrace: Satın Al

Barok Elbise

Balon kollar, bel vurguları ve kabarık etekler… Geçmiş yüz yıllardan fırlayıp gelen barok etkisi, şimdilerde günlük parçalarda kendini gösteriyor. Sıcak yaz günlerinin en ihtişamlı parçası olan elbiseler, modernize edilerek sezona damga vurmuşken, denememek olmaz .

Refka Kırmızı Doğal Kumaşlı Boydan Düğmeli Elbise

Puntiyeli Elbise – Refka: Satın Al

Puantiye Desenli Elbise

Romantik puantiyeler, 2018 yazında en güçlü dönemlerinden birini yaşıyor. Klasik parçalardan daha çok sportif görünümlere uyarlanan desenler, konforlu şıklığın kilidini uzatıyor. Siz de yaz bitmeden bu havalı ve hayalperest parçayı kombinlerinize uyarlayın.

Rabiaca Çizgili Uzun Penye Elbise

Çizgili Elbise – Rabiaca: Satın Al

Çizgili Basic Parça

Çizginin her rengi ve her yönü 2018 yazına damgasını vurdu. En cool kombinlerin eşlikçisi olan gömlekler, elbiseler, dış giyim, çantalar ve şallar dolapları doldurdu. Özellikle tatil beldelerine çok yakışan çizgi desenlerin en basic duruşunu elbiselerle yansıtın. Koleksiyonları ele geçiren çizgili tasarımlarla herkesten farklı görünmek için kombinlere ikonik bir detay katmayı da sakın ama sakın unutmayın.

Kübra Biriktir Mavi Sedef Keten Pantolon & Tunik İkili Takım

Keten İkili Takım – Kübra Biriktir: Satın Al

Keten Takım

Kavurucu sıcaklar için en doğru tercih, keten parçalar. 2018 yazında koleksiyonlarda ‘it’ parça olmayı başaran keten tunik ve keten pantolon ikilileri, konforunuzla beraber şıklığınızı da düşünüyor. Siz siz olun sezon bitmeden organik görünümlerin en güçlü parçası keten takımları kullanmadan, sıcak günlere veda etmeyin.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir