Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Bu Parçalar Şimdi Çok Moda

Bu Parçalar Şimdi Çok Moda

2016 Tesettür Giyim Modelleri

Minimal, kuralsız ve yenilikçi 2016 İlkbahar – Yaz sezonunda enerji zirveye çıkıyor. Esprili yaklaşımların olduğu 2016, simetriyi asla kabul etmiyor.

Gelin hep beraber dünya modasından sokaklara fırlayan, her koleksiyonda mutlaka karşımıza çıkan, modada zirve yapan tasarımlara göz atalım!

2016 Tesettür Giyim Modelleri

Culotte Pantolonlar ile Kozmopolit Görünüm

Bilekte biten formu, bol paçalarıyla eteği andıran culotte pantolonlar, kozmopolit görünümün yanı sıra cool havayı da veriyor. Dünya modasından tesettür giyim tasarımcılarına sıçrayan bu akıma kapılıp gitmemek mümkün değil. Dar pantolonların tesettüre uymayan görüntüsünden kurtaracak bu trend, salaş tuniklerle bir araya geldiğinde de harikalar yaratıyor.

Culotte pantolonlardan esinlenen tasarımlar da koleksiyonlara farklılaşarak yansıyor. Önden etek görünümü veren pantolonlar, koleksiyonlara çeşitlilik katarken tesettürlü kadınların da sıradanlıktan uzaklaşarak güçlü stile damga vurmasını sağlıyor.

2016 Tesettür Giyim Modelleri

Stil Sahibi Çizgiler

Sezona damga vuran desenlerden biri de çizgiler. Enine – boyuna, ince – kalın, siyah – beyaz ya da çok renkli olabilecek her şekilde karşımıza çıkıyor.

2016 Tesettür Giyim Modelleri

Culotte pantolonlar ve bol tuniklerde de kullanılan çizgiler hemen hemen her tasarımda boy gösteriyor. Çember eteklere yakışan kalın çizgiler, takımlara ve gömleklerda uzanan ince çizgilerler güçlü stile doğru adımlar oluyor.

2016 Tesettür Giyim Modelleri

Dersimiz Desen!

Sezonda desenin her türlüsü moda diyebiliriz. Etnikten geometriye, ekoseden çiçeklere, tüm desenler tasarımlara işleniyor. Sadelikten sıkılanlar için dinamizm dolu bu trend baharın rengarenk tonlarıyla da enerji katıyor.

Desenler arasına damga vuranlardan bir diğeri floral desen, baharın tüm çiçekleriyle tasarımlara konuyor. Özellikle etek uçlarına işlenen bu trend, koleksiyonların hepsinde bulunuyor. Ceketlerde, tuniklerde, elbiselerde, çantalarda, ayakkabılarda ve eşarplarda gördüğümüz çiçekleri sizlerde sepetinize mutlaka doldurun.

Armine 2016 Modelleri

Romantik Dantel Detaylar

Koleksiyonlara yansıyan bir başka trend ise romantik tasarımlar. Özellikle dantellerle işlenen bu trend, soft tonlarla tasarlanıyor. Yelek, elbise ve tunikler de baştan aşağı kullanılan dantel ayrıntı olarak da kollarda göze çarpıyor.

2016 Tesettür Giyim Modelleri

Uçuşan Kumaşlar

Tasarımların uçuş uçuş etkisi genel olarak şifon kumaşlarla tasarlanıyor. Uzun ceket ve yeleklerdeki bu rahatlık, elbise ve tuniklere de etki ediyor.

2016 Tesettür Giyim Modelleri

Yükselişe Geçen Denim Modası

Geçtiğimiz sezon trendleri arasında da bahsettiğimiz denim tasarımlar, yeni sezonda da yükselişine devam ediyor. Koleksiyonların hepsinde mutlaka bulunan denim parça, rahatlıklarıyla dikkat çekiyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *