Bu Muhafazakar Villalar Fiyatıyla Avantaj, Konumuyla Tam İzolasyon Sağlıyor!

Bu Muhafazakar Villalar Fiyatıyla Avantaj, Konumuyla Tam İzolasyon Sağlıyor!

Pandeminin gölgesinde geçireceğimiz ikinci Yaz’a adım adım yaklaşırken, hem sosyal izolasyonu sağlayacak hem de daha sağlıklı ve güvenli bir tatil imkanı sunacak alternatiflere yönelmiş durumdayız.

Son yıllarda öne çıkan fakat astronomik fiyatları sebebiyle tercih edilmesi zor villa tatili günümüzde ulaşılabilir hale geldi. Özellikle Fethiye, Kaş, Kayaköy ve Kalkan‘daki villa seçenekleri muhafazakar aileler ve çiftler için eşsiz bir tatil rahatlığı sunmasının yanında, bölgedeki coğrafi güzelliklerinde seyrini tadına doyulmaz hale getiriyor.

Peki hangi bölge ne tür villaları kiralayabilirsiniz? Kiraladığınız villalarda rahatlığınız ve güvenliğiniz için ne gibi özellikleri aramalısınız?

Yeşiltopuklar editörleri olarak Helaltatil.com.tr ile birlikte Ege’nin en güzel bölgelerine göz attık ve birbirinden harika villalar seçtik. İşte pandeminin gölge ettiği motivasyonumuzu bize geri kazandıracak o harika villalar…

Unutmadan hatırlatalım, tüm Yeşiltopuklar ziyaretçileri bu villalarda “ekstra indirimli” rezervasyon yapabiliyor. Bilgi için; (0252) 424 01 94 numarasını arayabilirsiniz.

Fethiye Villa (6 Kişilik)

Eşsiz doğasıyla Türkiye’nin en gözde tatil bölgelerinden biri olan Fethiye, tarih boyunca bir çok medeniyete de ev sahipliği yapmış. Bu sebeple Akdeniz’in en gözde coğrafi ve tarihi zenginliklerini barındıran Fethiye’nin ünü, Ölü Denizi ile tüm dünyaya yayılmış, her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan bir yer haline gelmiştir. Eğer tatilinizi burada geçirmek isterseniz size özel seçtiğimiz bu villaya göz atmanızı öneririz.

0-15 yaşın ücretsiz konaklayabileceğiz villada 6 kişiye kadar konaklama yapabilirsiniz. 3 oda ve 3 banyosu bulunan villada ekmek kızartma makinesi, mutfak eşyaları, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, aspiratör, oturma grubu, klima, televizyon, internet ve özel bahçe mevcuttur.

Bilgi için; (0252) 424 01 94

Kayaköy Villa (4 Kişilik)

Fethiye sınırları içinde yer alan, terkedilmiş bir köyü barındıran Kayaköy, Ölü Deniz’e 10km mesafede yer alıyor. Ünlü seyyahımız Evliya Çelebi Seyahatnamesi’nde de yer alan bu muhteşem yer Türkiye ile Yunanistan arasında imzalanan “Mübadele” anlaşması ile sessizliğe bürünmüştür. Burada yaşayan halkın göç etmesinden sonra terk edilmiş antik bir kalıntı olarak yalnızlığa terk edilmiş.

Bölge coğrafi açıdan çok doyurucu ve sessiz, pandeminin psikolojimizde yol açtığı yıkımı ortadan kaldırmaya yetecek derece otantik bir havaya sahip olan Kayaköy’ü tatil planlarınıza mutlaka dahil etmelisiniz. Bu bölgede önerdiğimiz villa 4 kişilik ve tam korunaklıdır. 2 odası ve 2 banyosu bulunan villada ihtiyaçlarınızı görecek her türlü eşya ve teknolojik alet mevcuttur.

Bilgi için; (0252) 424 01 94

Kaş Villa (4 Kişilik)

Kaş, coğrafi güzelliklerinin yanında tarihi ile de kendine hayran bırakıyor. Likya’lılara başkentlik yapmış Kaş, sayısız antik kent ve tiyatro barındırıyor. Kaş’da tatil planlamak bu dönemde yapılacak en güzel deneyimlerden biri olabilir. Bölgede seçtiğimiz villa 4 kişilik ve 2 oda ile 2 banyoya sahip. Her türlü konforun ve ihtiyacın düşünüldüğü villada özel bir bahçe de bulunuyor. Tam korunaklı havuzu bulunan villadan muhteşem Kaş manzarasını izleyebilirsiniz.

Bilgi için; (0252) 424 01 94

Kalkan Villa (6 Kişilik)

Fotoğrafları ile bile sizi alıp bu dünyadan çok uzaklara götüren Kalkan, muhteşem koyları ile Türkiye’nin en zengin coğrafi güzelliklerine sahip tatil bölgelerinden. Bölgede seçtiğimiz villa 6 kişilik ve geniş aileler için çok ideal. Konumu itibariyle büyüleyici bir manzara sunan villada 3 oda ve 3 banyo mevcut. Evinizdeki konforu aratmayan nitelikte eşyalarla donatılmış villanın tam korunaklı havuzu ve geniş bir bahçesi bulunuyor.

Bilgi için; (0252) 424 01 94

Toplum ve dünya olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Pandemi bir çok alanda alışkanlıklarımızı değiştirmiş olsa da, insanlık geçmişte de yaşadığı bu tür durumlardan kazanmayı bilerek çıkmayı başarmıştır. Rahatça gezip dolaşacağımız güzel günlere bir an evvel kavuşmak için şimdi sosyal izolasyonu korumalı ve hijyen kurallarına azami dikkat etmeliyiz.

İşte tam da bu noktada kendimizi şehrin ve kalabalığın dışına atmak, ailemiz ve sevdiklerimizle birlikte sosyal mesafenin tam olarak korunduğu yerlerde tatil planlamak atılacak en güzel adımlardan biri olacaktır.

Geniş ailelerin yanı sıra balayı çifleri içinde alternatiflerin bulunduğu onlarca villa seçeneğini keşfetmek için Helaltatil.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz. Burada internet veya telefon (0252) 424 01 94 yoluyla yapacağınız tüm rezervasyonlar için Yeşiltopuklar’a özel “ekstra indiriminiz” bulunuyor.

Yorumlar

“Bu Muhafazakar Villalar Fiyatıyla Avantaj, Konumuyla Tam İzolasyon Sağlıyor!” için bir cevap

  1. Rukiye dedi ki:

    Fethiye’de Katrancı Hotel de çok güzeldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir