Bu Elbise Her Tesettürlü Kadının Gardırobunda Olmalı!

Bu Elbise Her Tesettürlü Kadının Gardırobunda Olmalı!

Pembe Pırıltılar Butik Fatih 2013

Bu Elbise Her Tesettürlü Kadının Gardırobunda Olmalı!

Günlük düz kesimli modellerden, iddialı gece elbiselerine kadar farklı birçok seçenek sunan “Pembe Pırıltılar Butik”, hayalindeki spor ve uzun elbiseyi aramaktan usananların yardımına koşuyor. Üstelik Pembe Pırıltılar‘ın tüm ürünleri kendi tasarım ve üretimlerinden oluşuyor…

Spor ve zarafetinin sırrı olan uzun bir elbise, günün her saati giyilebilen ve her kadının gardırobunda mutlaka olması gereken anahtar bir parça. Ancak çoğu zaman doğru kesimi ve modeli bulmak biz tesettürlü kadınlar için kolay olmayabiliyor. Neyse ki artık hayalindeki mükemmel uzun spor elbiseyi aramaktan usananların yardımına koşan bir butik var: “Pembe Pırıltılar”.

Pembe Pırıltılar Butik Fatih 2013

Fatih’in Tek Tesettür Giyim Butiği: Pembe Pırıltılar

Fatih’te tek tesettür giyim butiği olma özelliğine sahip olan “Pembe Pırıltılar“, günlük düz kesimli modellerden, iddialı gece elbiselerine kadar bize farklı seçenekler sunuyor. Mağaza, sık sık yenilenen tesettür giyim ürünleri ve ulaşılabilir fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Mağazada ayrıca çeşitli çanta ve aksesuvarlar bulmak da mümkün.

Pembe Pırıltılar Butik Fatih 2013

Moda ne kadar değişirse değişsin değişmeyen bazı klasikler vardır; sade ve spor bir elbise gibi… Pembe Pırıltılar‘ın özel tasarımı olan spor elbiselerin sweatshirt kumaşı olması sayesinde size sıcacık dakikalar yaşatmayı vaat ediyor. Üzerine giyeceğiniz kap ya da paltolarla onlarca farklı kombinde kullanılmayı bekliyorlar.

Pembe Pırıltılar‘ın özel ürünü olan bu spor elbisenin fiyatı ise 150TL. Facebook sayfasından online satış yapan Pembe Pırıltılar‘a mutlaka gözatın!

Pembe Pırıltılar Tesettür Butik
Adres: Fevzipaşa Caddesi Kınalızade Sokak No:21/A Fatih-İstanbul
Telefon: 0212 533 09 77
Facebook: Pembe Pırıltılar

Yorumlar

“Bu Elbise Her Tesettürlü Kadının Gardırobunda Olmalı!” için 3 cevap

  1. yasemin dedi ki:

    Vücuda çok yapışıyor ve gecelik gibi duruyor.

  2. Fatma dedi ki:

    Harika bir tasarım olmuş. Gri Aldım çok kullanışlı. Eşofman kumaşı olması spor ve elbise sevenler için çok iyi bir fikir olmuş. Daha çok çeşit yapılsın bu tarz kumaşlarla. Ben çok memnunum herkes çok beğeniyor

  3. Shado dedi ki:

    Etekler çok uzun rahatsız eder, gövde çok dar örtünmeye uygun olmaz. Her yeri meydanda, ne çeşit bir tesettür anlayışı bu? Özellikle gri olan çıplak görünüm olsun diye tasarlanmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir