Şimdi “MİHRİ” Temsilcisi Olmanın Tam Zamanı

Şimdi “MİHRİ” Temsilcisi Olmanın Tam Zamanı

Mihri-Helal-Kozmetik-Ürünleri

Mihri Kozmetik ürünlerini indirimli şekilde nasıl alırım, eşe dosta bu ürünleri nasıl tanıtırım diyorsanız, bu yazıyı okumalısınız.

Mihri Kozmetik temsilciliği, temsilcilerin birbiri üzerinden para kazanmadığı bir sistemdir. Kişilerin yaptıkları alışverişler sadece kendilerini ilgilendirmektedir. ‘Kendim kullanıyorum, memnun kaldığım bu ürünlerden yakınlarımın da faydalanmasını istiyorum, bu maksatla tanıtımını yapabilirim.’ diyebilirsiniz.

Mihri temsilcisi olmanın, her hangi bir ücreti, aidatı ya da kota tutturmak gibi zorunlulukları yoktur. www.helalkozmetikler.com sitesine öncelikle üye olmanız, daha sonra temsilcilik başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Başvurunuzdan sonra size bir temsilcilik kodu gönderilecektir. Bu kodla ‘Bayi girişi ‘alanından girerek Mihri ürünlerini %20 indirimli olarak görme fırsatınız olacaktır. 4 adet Mihri ürününü bu %20 indirimli fiyatlarla aldığınızda temsilciliğiniz onaylanacaktır.

Ayrıca Mihri Kozmetik‘in belirli satış rakamlarına ulaşma başarısı gösteren temsilcilerine gerçek altın ödülü mevcuttur. Buna göre, zaman ile sınırlı olmaksızın;

* 3000 Liralık satış rakamına ulaşana 1(bir) çeyrek altın,
* 6000 Liralık satış rakamına ulaşana 1(bir)yarım altın,
* 10.000 liralık satış rakamına ulaşana da 1(bir) tam altın başarı ödülü verilecektir.

Bu başarı ödül sistemi, her 10.000 liralık hedefe ulaşıldığında yinelenecektir. Dolayısıyla süreklilik arzetmektedir. Hak edilen altın ödülleri, dönem sonunda, müşterilerin müteakiben verdiği ilk siparişle beraber gönderilecektir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir