Bu Desenler Bu Sezon Çok Moda

Bu Desenler Bu Sezon Çok Moda

Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Desenini Seç, Stilini Belirle

Geometrik, floral, leopar, ekose, puantiye… Her sezonda mutlaka farklı çizgilerle karşımıza çıkan desenler, kıyafetlere dinamik görüntü kazandırıyor. Çiçek baskılarının kıpır kıpır dokunuşları, geometrinin klasikliği, leoparın feminenliği, ekosenin spor görünümü, puantiyenin şirin hali… Peki, senin desenin hangisi? Alışveriş sitemizden seçtiğimiz, desenlerin en şık halini yansıtan tasarımlar bu yazımızda merceğimiz altına giriyor.

Tesettür Giyim 2016 Alışveriş Önerisi

  • Siyah Çizgili Body: LC Waikiki – Satın Al
  • Siyah Beyaz Etek Bluz: Melek Aydın – Satın Al

Siyah Beyaz Çizgiler

Öncelikle bluzlardan başlayabiliriz. Çizgilerin ve geometrik desenlerin sıklıkla kullanıldığı üst giyim parçaları, eteklerle bir araya geldiğinde oldukça hoş duruyor. Sade eteklerinize hareketli bir görünüm vermek istiyorsanız ya da farklı bir arayış içindeyseniz, yüksek bel eteklerinizle beraber aynı hizada biten bol kesim bluzları kullanarak şık ve salaş bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Tesettür Giyim 2016 Alışveriş Önerisi

Ekose Desenleri

Günlük hayatta en çok kullandığımız tunikler için farklı bir alternatif arayanlardansanız sizler için seçtiğimiz desenli tuniklere mutlaka göz atmalısınız. Ekose ve dama desenlerini görebileceğiniz tunikler spor şıklığın adreslerinden oluyor.

Ekose deseni sezonda her parçada görüyoruz. Ekosenin demode çizgisinden uzaklaşarak, siyah – beyaz renklerle klasik duruşu; pembe – yeşil tonlarıyla iç ısıttıracak duruşu karşımıza çıkıyor. Sonbahar – kış aylarına sımsıcak bir hareket katmak için harika alternatiflerden olacak!

Tesettür Giyim 2016 Alışveriş Önerisi

Yerden Göğe Kilim Deseni

Sezonun desenleri arasında kendine ayrı bir yer edinen kilim deseni, özellikle üst giyim parçalarında karşımıza çıkıyor.

Tesettür Giyim 2016 Alışveriş Önerisi

Çiçekli Elbiseler: Zernişan – Satın Al

Renk Bloklarınde Çiçek Desenlere

Desenin en çok kullanıldığı parçalar hiç şüphesiz elbiseler oluyor. Hemen hemen her baskının kullanıldığı tasarımlar, günlük hayata olduğu kadar şık davetler için de dinamik bir görüntü oluşturuyor. Konstrast ve ton sür ton olarak bir araya gelen renk blokları, elbiselerde günlük şıklığın anahtar parçaları arasına giriyor.

Tesettür Giyim 2016 Alışveriş Önerisi

Jakarlı Kumaşlarla Şıklık

Kumaşlar arasında güçlü bir stil oluşturmanız için ilk sıralarda olabilecek jakarlı kumaşlarla tasarlanan elbiseler şıklığın adreslerinden oluyor. Abiye kıyafetlerde görmeye alışkın olduğumuz jakar tasarımlı elbiseler, yeni sezonda günlük hayata da eşlik ediyor.

Tesettür Giyim 2016 Alışveriş Önerisi

Desenli Etek: Pita – Satın Al

Eteklerdeki Desen Çılgınlığı

Elbise ve tuniklerde olduğu gibi eteklerde de etkisini gösteren desenler, geometriyi ve etnik çizgiyi barındırıyor. Belden oturan hafif pileli eteklerde daha çok gördüğümüz desenler, karmaşıklıktan uzak, şıklığa yakın!

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir