Brew Coffee Works Şimdi Karaköy’de!

Brew Coffee Works Şimdi Karaköy’de!

Alkolsüz Mekanlar Brew Cafe

“Üçüncü dalga kahveci” ifadesi son yıllarda sık sık karşılaşmaya başladığımız, çeşitli semtlerde yaygınlaşan mekanlarda rastladığımız bir konsept. Bu tarz kafelerde birçok farklı kahve çekirdeği alınıp kavruluyor, çeşitli aromalarla ve pişirme-demleme yöntemleriyle servis ediliyor.

Kahve severlerin ve çeşitli tatlara açık olanların vazgeçemediği bu kafelerin sayıları günbegün artarak, özellikle İstanbullulara birçok seçenek sunuluyor. Brew Coffee Works de tam olarak böyle bir kafe. Uzun zamandır Eminönü’nde ziyaretçilerini ağırlayan mekanın menüsünde espressodan buzlu kahvelere, çeşitli çaylardan kruvasanlara kadar birçok seçenek bulunuyor. Mimari olarak etkileyici tasarımıyla, güler yüzlü ve ilgili çalışanlarıyla ve menüdeki her bir ürünün lezzetiyle Eminönü’nün uğrak mekanı haline gelen kafe, şimdi de Karaköy‘de!

Masmavi koltuk ve sandalyeler, taş duvarlar, etkileyici tablo ve panolar ile sizi içeri davet eden Karaköy Brew Coffee Work, sunduğu imkanlar ile de ilk açıldığı zamandan bu yana hizmet kalitesinden fedakarlık yapmadan büyümenin mümkün olabileceğini bizlere göstermiş oluyor adeta.

Brew Coffee Works Şimdi Karaköy’de

Huzurun Karaköy’deki Adresi

Karaköy, birçok iş hanı, kafe ve evi barındırmasıyla her zaman kalabalık ve hareketli olan bir semt. Fakat Brew Coffee Work, bunca kalabalığın içinde bile size sessiz ve sakin bir kahve yudumlama şansı sunuyor. Şehrin bütün bu karmaşasından ve koşuşturmacasından yorulduğunuz anlarda, iş çıkışı bir kahvelik zamanınız da varsa ya da sakin bir hafta sonuna ihtiyaç duyanlardansanız burası sizin için biçilmiş kaftan olabilir.

Merkezi olması yönüyle ulaşım sorunu da yaşamayacağınız bu mekanda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Henüz içeri girmemişken bile olanca sıcaklığını size hissettiren bu mekan, tabi ki önünden öylece geçip gitmenize izin vermiyor ve bütün samimiyetiyle size kırk yıl hatrı olacak bir şeyler sunuyor.

Alkolsüz Mekanlar Brew Cafe

Güler yüz, Samimiyet, Lezzet ve Yetenek

Bir mekanın olmazsa olmazları elbette yetenekli çalışanlarıdır. Aşçılar, şefler ve diğer tüm çalışanların yeterlilik düzeyleri, o mekana talebin çok olup olmayacağı konusunda ilk etapta bir izlenim oluşmasına sebep olur. Güzel dizayn edilmiş iç mekan, yetenekli şeflerin elinden çıkmış lezzetli yiyeceklerle birleştiğinde gerçekten tadına doyulmaz bir sonuç ortaya çıkartıyor.

Brew Coffee Works’ün de bu kadar çok tercih ediliyor olmasının sebeplerinden en önemlisi tabi ki yetenekli baristaları ve kendinizi rahat ve mutlu hissetmenizi sağlayan güler yüzlü ve ilgili çalışanları. Son dönemde kahveci olarak açılmış birçok mekan olmasına rağmen hepsinde beklentiler karşılanamayabiliyor. Demleme kahve alanında işini iyi yapan sayılı mekanlardan biri olan Brew Coffee Works ise sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. Ayrıca menüde kahvenin haricinde de birçok seçenek mevcut. Özellikle bitki çayları, cheesecakeleri ve ıslak kekleri de ziyaretçilerinin yüzünü güldürenlerden.

Brew Coffee Works Şimdi Karaköy’de

Özetle yeni lezzetlere açıksanız, kahvesiz yapamam diyenlerdenseniz, hafta sonu arkadaşlarla nerede buluşsak diye düşünüyorsanız ya da iş çıkışı gidip bir yudum kahve içebileceğiniz, aynı zamanda günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz bir mekan arayışındaysanız Brew Coffee Works tam size göre bir yer! İçeri girin, 10’dan fazla demleme çeşidi ve 5’ten fazla kahve çekirdeği cinsinden birini seçin ve arkanıza yaslanarak mavi koltukların keyfini çıkarın.

Hazırlayan: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir