Botanik Kahvaltı Her Şeyin En Doğalı

Botanik Kahvaltı Her Şeyin En Doğalı

Botanik Kahvaltı

Bu hafta sonu kendinizi şımartmaya, haftanın tüm yorgunluğunu atmaya, güne güzel bir başlangıç yapıp, keyifle sonlandırmaya ne dersiniz? Bunun için ilk adım olan kahvaltı keyfinde en taze ve doğal kahvaltılıklara ulaşmak nasıl fikir? Cevabınız evetse size harika bir önerimiz var: Botanik Kahvaltı. İstanbul Çavuşbaşı’nda bir yanınızda yemyeşil bir botanik bahçe, bir yanınızda sıcacık bir soba olan bu mekan, iddia ediyoruz favorileriniz arasında girecek. Mekanla ilgili tüm detaylar için yazımıza buyurun.

Botanik Kahvaltı Çavuşbaşı

Şehrin içindeyken şehirden çok uzaklarda hissetmek isteyenlerin mekanı

Şehrin çok da merkezi bir noktasında olmamasına karşın hafta sonu kahvaltısı için rahatlıkla gidilebilecek konumda bulunan Botanik Kahvaltı, bulunduğu alan itibariyle de doğayla bütünleşmeyi sağlayan bir mekan. Midenizi ve ruhunuzu aynı anda doyuran işletme, keyifli bir botanik bahçe manzarası eşliğinde unutulmaz bir kahvaltı keyfi sağlıyor.

Botanik Kahvaltı Mıhlama ve Serpme Kahvaltı

Pazartesi günleri kapalı olan mekan, geri kalan her gün 09:00-16:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Yani geç kahvaltı sevenler için de bir hayli uygun bir yer. Enfes kahvaltı ardından gezilebilecek 4 dönümlük botanik arazi de gününüze keyif katmayı garantiliyor. Kış günlerinde yanan sobalar ise hem otantik hem de sıcacık bir atmosfer oluşmasını sağıyor.

Botanik Kahvaltı Beykoz Serpme Kahvaltı

En doğal, en taze kahvaltılıklar ile hep aradığınız tatlara ulaşma şansı

Mekanın konumu ve botanik bahçesi içerisinde yer alıyor olması mantığı, kahvaltılık seçimine de yansıyor. En taze ve lezzetli domatesler, salatalıklar, taze ve lezzetli peynirler, yöresinden zeytinler, leziz mıhlamalar, sıcacık tazecik sütler ve çok daha fazlası burada rastlayabileceğiniz lezzetler arasında yer alıyor.

Botanik Kahvaltı Mıhlama

Mekanda rastladığınız her yiyecek ya işletmenin kendi üretimi ya da yerli üreticiden alınmış tazecik doğal tarım ve hayvancılık ürünlerinden oluşuyor. Hal böyle olunca da gerçek tatların keyfine varmanız ve kahvaltı keyfinize keyif katmanız kaçınılmaz oluyor.

Botanik Kahvaltı Kahve

Çavuşbaşı’nın özgün konsepti, son derece doğal ve lezzetli kahvaltılıkları ile geniş botanik bahçe içerisinde yer alan mekanı Botanik Kahvaltı ziyaretçilerinden tam puan alan bir mekan… Özellikle hafta sonu için keyifli bir kahvaltı mekanı arayan herkesin tercih etmesi gereken işletme kısa sürede favorileriniz arasında ilk sıralarda yerini alacak.

Botanik Kahvaltı Doğal Kahvaltılık Ürünler

  • Botanik Kahvaltı İletişim:
  • Adres: Baklacı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 31, Çavuşbaşı/Beykoz

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

“Botanik Kahvaltı Her Şeyin En Doğalı” için 2 cevap

  1. Kamile dedi ki:

    Severek ve güvenerek takip ettiğim bir siteydiniz ta ki bugüne kadar.sizin referansınızı baz alarak kalktık gittik, yeşillik dediniz diye çocuk çombalak güzel havayı değerlendirelim dedik.gerçekten tam bi hayal kırıklığıyla çıktık mekandan. Mekanı fotolarda ki gibi göremeyince kahvaltısını yemeye teşebbüs etmedik.İstanbul gibi bi şehirde hem yol eziyeti çekildi hem zaman kaybı yaşandı lütfen bizzat tecrübe edilmeyen yerler sadece reklam amaçlı tanıtılmasın yada sponsorlu olduğu söylenilsin de biz de ona göre gardımızı alıp beklentiye girelim

  2. admin dedi ki:

    Merhabalar, mekan önerilerimiz kesinlikle reklam amaçlı değildir. İstanbulda menüsünde alkol olmayan ve muhafazakar ailelerin gidebileceği mekanlar özenle seçilir. Sizde takdir edersiniz ki kişiden kişiye beklenti ve beğeniler farklılık gösterir. Fakat yine de yorumlarınız için teşekkür ederiz. Dikkate alacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir