Boğazın En Güzel Yerinde Özel Bir Mekan “Koru İstanbul”

Boğazın En Güzel Yerinde Özel Bir Mekan “Koru İstanbul”

Koru İstanbul Kuruçeşme

Kuruçeşme’nin alkolsüz, kaliteli ve güzel mekanlarından bir yenisi daha sizlerle buluştu. Koru İstanbul Kuruçeşme, eşsiz boğaz manzarası, doğal yeşilliği ve muhteşem konumu ile konuklarını bekliyor.

Koru İstanbul Kuruçeşme

Koru İstanbul, Ortaköy-Kuruçeşme arasında yer alan İstanbul’un tarihi korularından biridir. Defne, akçakesme, sakız, dişbudak, erguvan, zeytin ve ıhlamur ağaçlarıyla çevrili mekan, boğaza tamamen hakim olabileceğiniz bir manzara ile 20 dönümlük bir arazi üzerinde bulunmakta.

Koru İstanbul Kuruçeşme

Konuklarını en iyi ve profesyonel hizmet anlayışı ile ağırlamayı hedefleyen Koru İstanbul’da 3 kapalı ve bir açık alan bulunmakta. Özellikle düğün, doğum günü, mezuniyet veya iş yemekleri gibi toplu projeler için 500 kişilik özel olarak organize edilen oturma planı ile siz ve konuklarınıza keyifli bir davet sunmanızı sağlıyor.

Koru İstanbul Kuruçeşme

Büyük davet ve organizasyonların dışında, bistro bölümünde boğaza nazır, kaliteli bir hizmet eşliğinde sevdiklerinizle güzel sabah kahvaltıları yapabilir ve lezzetli tatlılardan damak tadınıza uygun olanı seçebilirsiiniz.

Koru İstanbul Kuruçeşme

Siz sabah kahvaltınızı yaparken veya lezzet dolu bir akşam yemeği yerken, çocuklarınızın da güzel vakit geçirebiliceği bir alana sahip olan Koru İstanbul’da herşey sizin için düşünülmüş. İstanbul’un göbeğinde doğal yeşilliğin içinde panaromik boğaz manzarasına sahip bu mekana, yüksek hizmet anlayışıda eklenince keyifli saatler sizlerle buluşuyor.

İletişim:
Adres: Muallim Naci Cad. No: 93/1 Kuruçeşme İstanbul
Tel: +90 212 257 50 80 / +90 212 358 10 30

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir