Boğaziçi A’la Et & Kebap’da Keyif Bir Başka!

Boğaziçi A’la Et & Kebap’da Keyif Bir Başka!

Boğaziçi A'la Et ve Kebap İç Mekanı

Boğaziçi A’la Et ve Kebap‘da Kandilli’nin esintisini, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini, sizin için oluşturulmuş a’la ambiyansla da huzur ve keyfi aynı anda hissedebilirsiniz. Boğaziçi A’la Et & Kebap hem birbirinden lezzetli yemekleri hem de huzur veren ambiyansı ile şık bir restoranda olması gereken tüm güzellikleri birarada sunuyor.

Terasla birlikte 3 katlı bir mekan olan Boğaziçi A’la Et & Kebap Kandilli bölgesinin en şık ve iyi restoranlarından birisidir. Mekanda masa ve koltuk düzeninden, çatal ve bıçak seçimine kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Özel sohbet veya toplantılar için kullanabileceğiniz küçük bir odası da bulunan Boğaziçi A’la Et & Kebap sade bir dekora sahip. Boğaziçi A’la Et & Kebap bir et, kebap ve ızgara lokantası, bundan ötürü mönüsünde ağırlıklı olarak Güneydoğu lezzetleri bulunuyor. Bunun yanında lezzetli mezeler ve sıcak ev yemeklerini de mekanda bulmak mümkün.

Boğaziçi A'la Et ve Kebap'da Kahvaltı

Boğaziçi A’la Et & Kebap’da Ne Yenir?

Her et restoranının kendine özgü bir yemeği mutlaka bulunur, Boğaziçi A’la Et & Kebap‘ın da kendine özgü lezzeti A’la Kebap… Aslında özünde bu kebap bir Adana kebabı, fakat üzeri kaşar ve pastırmayla sarılı dana trançla kaplı. Bu da kebabı hem farklı kılıyor hem de eşsiz bir lezzet katıyor. Bunun yanında külbastı, döner ve lahmacunda mutlaka denenmesi gereken lezzetlerden. Mekanda ayrıca özel gün ve geceler için davet verebiliyorsunuz, düğün ve nişan gibi organizasyonlar için oldukça uygun olan mekanda haftasonları maç keyfide bulunuyor.

Boğaziçi A'la Et ve Kebap

Boğaziçi A’la Et & Kebap’yı Farklı Kılan Ne?

Mekanın en büyük farklı yemeklerin kalorisinin bir diyetisyen tarafından hesaplanmasıdır. Keyfinizle birlikte sağlığınızı da önemseyen bu uygulama oldukça başarılı. Ayrıca mekanda ev hanımlarının yaptığı tatlı ve kurabiyeler de ikram ediliyor.

Boğaziçi A’la Et & Kebap Sosyal Alanları

Ailelerin büyük ilgi gösterdiği mekanda sosyal alanlarda mevcut. Mekanda, özellikle haftasonları kahvaltı keyfi sırasında çocuklarınızı bırakabileceğiniz bir oyun salonu, uzun süren sohbet ve yemek keyfi sırasında namaz vaktini kaçırmamanız bir mescid ve park sıkıntısını ortadan kaldıran otopark mevcut.

Boğaziçi A’la Et & Kebap’a Nasıl Gidilir?

Mekana ulaşım oldukça kolay, işte sizi enfes et yemekleri ve kusursuz bir ortamla buluşturacak adres…

Adres: Küçüksu Mah. Rasathane Cad. Boğaziçi Kandilli Evleri F Blok Üsküdar – İSTANBUL

Tel: (0216) 462 26 98-99

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir