Boğaza Karşı Tatlı ve Alkolsüz Kokteyl Seçenekleri Beyaz Bosphorus’ta

Boğaza Karşı Tatlı ve Alkolsüz Kokteyl Seçenekleri Beyaz Bosphorus’ta

Boğaz Manzarası Restoranlar Beyaz Bosphorus

Dünya Mutfağı, Brasserie, Restoran ve Kafe konseptiyle hizmete giren Beyaz Bosphorus’un menüsünde bulunan tatlıları ve alkolsüz kokteylleri ile dikkat çekiyor.

Uzman mutfak ekibi tarafından, en kaliteli ürünlerin kullanılmasıyla hazırlanan tatlılar hem dünya mutfağının hem de geleneksel lezzetlerimizin tüm özelliklerini bir arada taşıyor.

Tatlı Menüleri - Beyaz Bosphorus

Sufle, Tiramisu, Cream Angeles, Karamelize Cevizli Un Helvası, Brownie, Magnolia, Apple Pıe, İncir Tatlısı ve Beyaz Bosphorus’un İstanbul Şile’de bulunan bahçelerinde tamamen geleneksel yöntemler ile üretilmiş olan balkabaklarından yapılan Balkabaklı Cheesecake tatlı menüsünün en çok tercih edilen lezzetlerinin başında geliyor.

Tatlı Menüleri - Beyaz Bosphorus

Boğazın en güzel manzaralı yalılarından biri olan ve Çengelköy’de bulunan Beyaz Bosphorus, misafirlerine tatlı ve ana yemeklerinin yanında geleneksel içeceklerin ötesinde özel olarak hazırlanan alkolsüz kokteyller de sunuyor.

Alkolsüz Kokteyller - Beyaz Bosphorus

Peach Colada, Exotic, Heavans Pipe, Blue Coco, Hurricane, Strawberry, Hot Bang ve tadına bakanların damaklarında ince bir acı hissettiren Beetroot Beyaz Bosphorus misafirleri tarafından sıkça tercih ediliyor.

Alkolsüz Kokteyller - Beyaz Bosphorus

Beyaz Bosphorus bulunduğu konum itibariyle sahip olduğu büyüleyici İstanbul manzarası ve menüsünde bulunan dünya mutfağının seçkin lezzetleri ile kısa sürede bölgenin tercih edilen mekanları arasındaki yerini almasının yanında gündüzleri çoğunlukla kafe-bistro, akşamları ise gerek romantik akşam yemeklerinin gerekse günün yorgunluğunu kaliteli bir yemek ile atmak isteyenler için iyi bir dünya mutfağı restoranı olarak hizmet veriyor.

Alkolsüz Kokteyller - Beyaz Bosphorus

Beyaz Bosphorus İletişim:
Adres: Çengelköy Mah. İskele Gazinosu Sok. No:3/1 Üsküdar İstanbul
Telefon: 444 74 31

www.beyazbosphorus.com

Instagram: @beyazbosphorus
Facebook: beyazbosphorusrestaurant

Boğaz Manzarası Restoranlar Beyaz Bosphorus

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir