Bodrum’un Mutlaka Görülmesi Gereken En Güzel Yerleri

Bodrum’un Mutlaka Görülmesi Gereken En Güzel Yerleri

Bodrum'da Gezilecek Yerler 2016

Bodrum‘un kartpostallardaki hali hepimizin zihnine kazındı. Bir yanda Bodrum Kalesi bir yanda masmavi deniz, beyaz Bodrum evleri ve yemyeşil doğası hemen gözümüzün önünde belirir.

Yaz aylarında cazibesini hiç yitirmeyen Bodrum’un bu görsel şöleni dışında daha pek çok “mutlaka görülmesi gereken” yerleri var. Anlatmaya nereden başlasak, nasıl anlatsak?

Bodrum'da Gezilecek Yerler 2016

Bodrum’u anlatmak da tarif etmek de güç, çünkü Bodrum anlatılmaz yaşanır… Hele bir de bizim gibi en güzel köşelerini keşfettiyseniz… İşte Bodrum‘un mutlaka görülmesi gereken en güzel köşeler ve gezi önerileri.

Bodrum'da Gezilecek Yerler 2016

Bodrum’un Rayihalar Diyarı

Bodrum deyince aklınıza sadece deniz, kum, güneş üçlüsü geliyorsa yanılıyorsunuz. gezi rotanıza eklemeniz gereken renkli rayihalar diyarını da listenize ekleyin. Göz alıcı renklerin hoş kokularla buluştuğu Bodrum’un yöresel köy pazarlarını mutlaka görmeli, gezmelisiniz. Bodrum’da sadece merkezde değil Turgutreis, Yalıkavak, Milas gibi bölgelerinde de kurulan yöresel köy pazarlarında alışveriş yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Bodrum'da Gezilecek Yerler 2016

Bodrum’un Eşsiz Koyları

Bodrum hep çılgın eğlenceleri ile hafızalarımıza kazındığından mıdır bilinmez Bodrum’un eşsiz koylarına gitmek pek de uygun değilmiş gibi düşünülür. Oysa ki Bodrum, yoğun sezondaki Bodrum merkezden ibaret değil. Bodrum’un çok güzel koyları ve yer yer rüya gibi bir denizi var… Bitez, Aspat, Karaincir, Yalıkavak ve Torba Bodrum’un eşsiz koylarından sadece bazıları.

Bodrum 1453 Resort Hotel

Bodrum’da Denize Sıfır Muhafazakar Otel

Peki, “muhafazakar ailelerin konaklayabileceği, denize sıfır konumda bulunan tam da hayalimizdeki gibi bir otel Bodrum’ da var mı?” sorusu akıllardan geçtiğine göre hemen yanıtlayalım; evet kendine ait plajı ve denize sıfır konumuyla İslami değerlere uygun 1453 Bodrum Resort Hotel, Bodrum’da gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz en iyi adres.

2016 yılında hizmete başlayan ve henüz çok yeni olmasına rağmen denize sıfır konumuyla dikkatleri üzerine toplayan 1453 Bodrum Resort Hotel, tek başına dahi Bodrum’a gitme sebebiniz olabilir.

Bodrum 1453 Resort Hotel

Bodrum şehir merkezine 4 km (10 dakika), Bodrum/Milas havalimanına 35 km (40 dakika) mesafede olup helal çerçevede sunulan yiyecek içecek ve konaklama imkanlarıyla her şey dahil tatil konsepti ile hizmet veren otel, turizmde sahip olduğu tecrübe, inançlara ve ilkelere duyduğu saygı doğrultusunda, kaliteli hizmetin herkesin hakkı olduğu bilinciyle kurulmuş.

Bodrum 1453 Resort Hotel

Ayrıca tesis, Asarlık Koyu’nda 35 dönüm arazi içerisinde, 315 oda kapasitesiyle sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor. Ortak kullanımlı 150 metre uzunluğunda denize sıfır aile plajı ve iki adet iskelesiyle keyifli bir tatilin tercih edilen noktası oluyor. Erkek ve kadın misafirler için ayrı ayrı düşünülmüş iki adet havuzu bulunan tesisin içinde çocuklar için de su kaydırakları mevcut.

Bodrum 1453 Resort Hotel

  • 1453 Bodrum Resort Hotel & Spa İletişim:
  • www.1453bodrumresort.com
  • Adres: Bodrum, Asarlık Koyu, Muğla 48400 / Türkiye
  • Bilgi ve Rezervasyon: 0252 313 14 53 – 0252 317 14 53
  • rezervasyon@1453bodrumresort.com

Bodrum 1453 Resort Hotel

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir