Bodrum ve Alanya’nın Herşey Dahil 3 Yeni İslami Oteli

Bodrum ve Alanya’nın Herşey Dahil 3 Yeni İslami Oteli

Tacün Nisa Resort Hotel Alanya

Güzel bir tatil planı için kolları sıvadık. Peki bu sene hangi otele gitmeli? Yeni açılan İslami oteller hangileri? Muhafazakar aileler için en doğru tatil beldesi neresi?

Editörlerimiz tüm bu sorulara cevap bulacak otel derlemeleri ile en iyi altarnatif tatil planlarınıza rehber oluyor. İşte Ege’nin incisi Bodrum Gümüşlük‘den ve Akdeniz’in en iyi tatil beldesi Alanya‘dan 3 yeni herşey dahil konseptiyle hizmet veren alkolsüz “İslami Otel“…

Tacün Nisa Resort Hotel Alanya

Tacün Nisa Resort

Alanya’nın Okurcalar mevkiinde bulunan Tacun Nisa Resort Delta, İslami kurallara uygun muhafazakar bir tatilin kapılarını sizlere açıyor. 5 yıldız standartlarında ve denize sıfır konumda bulunan otel herşey dahil konseptiyle hizmet sunuyor.

Tacün Nisa Resort Hotel Alanya

213 odadan oluşan Tacun Nisa Resort’un tüm odaları oldukça modern ve konforlu bir şekilde dekore edilmiş. Bir çok sosyal aktivite ve çocuk clubü de yer alan otel özellikle aileler için rahat bir tatil imkanı sunuyor.

Kadınlara özel güneşlenme alanları, iskele, kapalı ve açık havuzlar bulunduran otelin konaklama fiyatları ise oldukça hesaplı…

Hanedan Palace Hotel Alanya

Hanedan Palace Hotel

Alanya’nın Kestel mevkiinde bulunan Hanedan Palace Hotel, iç tasarımıyla saray konsepti sunuyor. Muhafazakar aileler için rahat bir tatilin kapılarını açan otel Alanya’nın merkezine sadece 7 km mesafede bulunuyor.

Hanedan Palace Hotel Alanya

Toplam 286 odası bulunan otelde geniş aileler için de odalar mevcuttur. Helal gıda sertifikasına sahip ürünlerin sunulduğu otelde yeme-içme herşey dahil konseptiyle sunuluyor. Kadınlara özel havuzunda bulunduğu otelde 0-14 yaş aralığında 2 çocuk ücretsiz konaklayabiliyor.

Miyel Otel Bodrum

Miyel Beach Hotel Bodrum

Doğası ve temiz havasıyla meşhur tatil cenneti Bodrum’un Gümüşlük beldesinde bulunan alkolsüz Miyel Beach Hotel, sessiz ve sakin bir tatil planı yapanlar için uygun bir alternatif olabilir.

Miyel Otel Bodrum

Kadın ve erkeklere özel 2 ayrı havuzu bulunan otelde 71 oda bulunuyor ve herşey dahil konseptiyle hizmet sunuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir