Bodrum İnanç Otel, Dünya Müslümanlarının Tatilde Buluşma Adresi

Bodrum İnanç Otel, Dünya Müslümanlarının Tatilde Buluşma Adresi

Bodrum İnanç Otel

NOT: SİTEMİZDEN BU HABERİ OKUYUP REZERVASYON YAPTIRANLARA YÜZDE %5 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.

HERKES İÇİN TATİL HAKKI
Günümüz yoğun çalışma temposunun ve şehir hayatının yoruculuğunun içimizdeki tebdil-i mekan isteğini artırması sonucu tatil yapmak bir lüks değil ihtiyaç haline gelmiş bulunuyor.

Bodrum İnanç Otel Havuz Resimleri

Muhafazakâr insanımızın tatil anlayışı ise gün geçtikçe gelişiyor ve bilinçleniyor. Sadece bütün senenin yorgunluğunu atacak bir aile tatili yapmak değil aynı zamanda hayat tarzından ve dini hassasiyetlerinden taviz vermeden bu tatili geçirmek de son yıllarda muhafazakar ailelerin öncelikleri arasında.

Bodrum İnanç Otel Aileler İçin Oldukça Uygun

Manevi hassasiyete sahip ailelerin Bodrum gibi doğal ve tarihi güzellikleriyle haklı bir üne sahip olmuş beldelerdeki mevcut tatil anlayışının hüküm sürdüğü tatil mekânlarını kabullenmesi mümkün değildir ve İnanç Otel gibi alternatif tatil mekânlarının da kendini kanıtlaması tabii ki kolay olmamıştır.

BODRUM İNANÇ OTEL, 2011’den bu yana muhafazakar ailelerin gözde tatil adreslerinden biri olarak hizmet veriyor.

Bodrum İnanç Otel Çocuk Aktiviteleri

Yaptığı yeniliklerle adından basında çokça söz ettiren İNANÇ OTEL daha çok yabancı turistlerin eğlence bölgesi olarak kabullenilmiş bir mevki olan Gümbet’te muhafazakâr konseptte hizmetini kararlı bir duruşla sürdürmektedir. Öncelikle otelin çatısına yerleştirdiği hoparlörlerle Bodrum merkezi ezan sisteminden okunan ezan sesinin mahalleye duyurulmasına vesile olmuştur.

Bodrum İnanç Otel Havuzları

Gelen misafirlerin ibadetlerini aksatmadan devam ettirebilmelerine yönelik hizmetleri arasında odalarda kıble göstergesi, seccade ve Kuran-ı Kerimlerin bulunması; bay ve bayan mescitleri, Cuma namazının müftülük onayı ile otelde kılınması, Ramazan’da teravih, kandillerde özel programlar, çocuklar için Kur’an kursu gibi hizmetler sayılabilir.

Bodrum İnanç Otel'de Konser

Otelde konaklayan misafirlerin Bodrum’un eşsiz güzellikteki koylarından, çam ve yosun kokulu havasından, camgöbeği mavisi denizinden ve sıcacık güneşinden faydalanabilmeleri için otel müşterilerine özel plaj hizmeti ve tekne turları ve yine otelde akşamları düzenlenen canlı müzik etkinlikleri ve sosyal aktiviteler otel tarafından düzenlenmektedir.

Bodrum İnanç Otel'in Yabancı Misafirleri

İNANIYORSAN “GEL” ÇAĞRISI

Bodrum’da tatil herkesin hakkı” sloganıyla, bu dünya cenneti güzelliklerin muhafazakâr görüşteki insanların da hakkı olduğunu, vurgulayarak Bodrum’da tatil imkânı sağlayan otel sadece yerli misafirleri değil dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen yabancı uyruklu Müslüman misafirleri de ağırlamaktadır.

Bodrum İnanç Otel Özel Tekne Turları

Kendileriyle görüştüğümüz bu aileler, bu tarz muhafazakâr otellerin varlığı sayesinde gönül rahatlığıyla aileleri ile tatile gelebildiklerini, aksi takdirde Bodrum’da tatili düşünmeyeceklerini belirttiler.

Bodrum İnanç Otel'de Yemek

İNANÇ OTEL HELAL GIDA HASSASİYETİYLE KIRMIZI ET KESİMLERİNİ KENDİSİ YAPIYOR.

Günümüz şartlarında üzerinde titizlikle durulması gereken konulardan bir tanesi de hepimizin bildiği gibi yediğimiz içtiğimiz gıdalar. Kaliteden ve helal hassasiyetinden asla taviz vermeyen otellerden biri olan İNANÇ OTEL, yaptığı yenilikle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Otelde tüketilen küçükbaş ve büyükbaş hayvanları canlı olarak satın alıp mezbahada kendi gözetimleri altında tamamen dini usullerde, dualar eşliğinde kesimlerini gerçekleştiriyor.

Bodrum İnanç Otel Resimleri

NOT: SİTEMİZDEN BU HABERİ OKUYUP REZERVASYON YAPTIRANLARA YÜZDE %5 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.

Bodrum İnanç Otel
Adres: Şakir Esendemir Sok. No:9 Gümbet, Bodrum-Muğla
Rezervasyon: +90 554 886 49 88
Rezervasyon Saatleri: 08:00 – 23:00
Yurtdışı Rezervasyon: +90 252 319 56 02 – 319 56 80
Email: info@inanchotel.com
Web: www.inanchotel.com

1 Yorum Bulunuyor

  • Sevcan bilek
    2014-01-25 | Permalink |

    Bodrum inanç otelin ramazandan sonraki haftalardaki erken rezervasyon yaptırırsakkişi başı fiyatları nedir

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *