Güneş Parlaklığında Yazlık Bir Kombin

Güneş Parlaklığında Yazlık Bir Kombin

Turuncu Renkli Elbise ile Yazlık Kombin

İlkbahardan kalma bir yaz kıyafetini oluşturan kolsuz bir elbiseyi kombinimizde kullanıyoruz… Kırmızıdan turuncuya, turuncunun özel bir renge evrilmesi gibi bir renk skalası… Bir taraftan parlaklığı alınmış soft ve pastel bir renk. Bu seçtiğimiz elbiseye damgasını vuran, dikkati renge çeken özel bir elbise. Bel kısmı büzgülü, eteği bol rahat ve kesinlikle şık ve zarif bir elbise.

Giyim kuşamda zarafeti bir ilke olarak benimseyen hanımefendiler, gerek klasik, gerek, otantik, gerek nostaljik ve vintage ayrımı yapmaksızın, yaşadığı çağın anlayışları içinde kendilerini çağdaş moda trendlerine uydururlar. Takvimler hangi mevsimi gösterirse göstersin, içindeki duygularını başta renklerle ifade ederler. Kombinlediğimiz bu elbisemiz, hem klasik, hem otantik, hem de günün modasını belirleyen çizgileriyle de neo klasik bir anlayışı da simgelemektedir. Beyaz bir ceket, kadrajı beyaz pırlantalarla kıymetlendirilmiş beyaz kayışlı bir saat elbisemize, ayakkabımıza ve çantamıza kontrast bir değer katıyor. Böyle bir kombinde renkli taşlarla süslenmiş, otantik bir bilezik, bizi köklü bir duygu ve düşünceye, adı konmamış muhteşem bir gizeme götürebiliyor.

Tesettürlü hanımlar başörtüsü kullanırlar. Hayat tarzı her ne olursa olsun kadınlarımızın başörtüsü yaratılıştan var olan kadınlık duygusunun fıtri bir tezahürüdür. Kombinimiz için seçtiğimiz bu eşarp aynı zamanda ev içinde, kadın kadına oturulan bir ortamda flar olarak da kullanılabilecek bir örtüdür.

İlkbahar-yaz dedik… Mevsim dedik, sezon dedik… Moda dedik, trend dedik, kreasyon dedik… Rengiyle, kesimi ve modeliyle birlikte bu elbiseye uyumlu diğer aksesuarları belirledik. Sonunda bu kıyafeti zevkle kombinleyerek sizin beğeninize sunmak istedik. Umarım beğenirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir