Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Sofra Ürünleri

Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Sofra Ürünleri

Bella Maison Sunum ve Servis Tabağı

Paylaşmanın ve birlikte vakit geçirmenin her zamankinden daha da önem kazandığı Ramazan ayında, kusursuz sofraları kurmanın yolu Bella Maison’dan geçiyor. Aileniz ve tüm sevdikleriniz için özenle hazırladığınız sahur ve iftar sofralarınıza eşlik edecek sayısız alternatifler Bella Maison sofra kategorisinde sizleri bekliyor.

Bella Maison’da Sofralar Renkli, Ramazan Birlikte Keyifli

Ramazan ayı boyunca bambaşka konseptler oluşturarak iftar sofralarınızda yenilikçi bir hava yakalamanız mümkün. Yemek takımlarından çatal bıçak setlerine, kahvaltı takımlarından servis ve sunum ürünlerine kadar hayalinizdeki kusursuz sofralar için gerekli tüm detayları Bella Maison ile tamamlayın.

Bella Maison Sunum Seti ve Servis Tabağı

Bella Maison Sunum Seti
Bella Maison Servis Tabağı

Sofra tekstilinde de her konsepte kolaylıkla uyum sağlayabilecek renk ve desenlerde alternatifler bulabilirsiniz. Tasarımıyla ve kalitesiyle fark yaratan masa örtüleri, runnerlar, amerikan servisler ve peçeteler ile sofralarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Bella Maison Porselen Yemek Takımı

Bella Maison Yemek Takımı
Bella Maison Çatal Kaşık Bıçak Seti

Bella Maison’un seçkin tasarımlarının yer aldığı yemek takımı koleksiyonu ana yemeklerinizi eşsiz bir servis ile konuklarınızla buluşturacak. Karo desenlerin hakimiyetindeki Rumi kıvrımlarıyla sofralara nostaljik bir dokunuş katan Pera porselen yemek takımı ve şal deseniyle bereketi simgeleyen Sigma Porselen yemek takımı eşsiz Ramazan ruhunu sofralarınıza yansıtacak.

Bella Maison 6 Kişilik Kahvaltı Takım

Bella Maison Kahvaltı Takımı

Bella Maison’un birbirinden şık kahvaltı takımları sahur sofralarınızı daha da keyifli bir hale getirecek. Yazdan kalma sarı çiçekleriyle hem kahvaltı hem de yemek takımı alternatifi olan Isadora, fonksiyonelliği tercih edenlerin favorisi olacak. Loren kahvaltı takımı ile ilkbahar çiçeklerini sofralarınıza yansıtırken, Lemonade ve Ocaliptus kahvaltı takımları ile ferahlık hissi masanızdan hiç eksik olmayacak. Yemek ve sahur sofralarınızı çeşitli renk ve tasarımdaki sunum tabakları, bardaklar ve çatal-bıçak takımları tamamlayacak.

Bella Maison Yemek Takımı ve Pasta Seti

Bella Maison Yemek Takımı
Bella Maison Pasta Tabağı

Tatlı Bir Final

Tüm aileleri iftar sonrasında bir araya getiren çay ve tatlı saatlerine Bella Maison’un özenle tasarladığı çay takımları, kek stantları ve pasta tabakları eşlik edecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir