Bir Lezzet Tını; Bando Karaköy

Bir Lezzet Tını; Bando Karaköy

Alkolsüz Kafeler Bando Karaköy

Yesiltopuklar.com mekan editörleri 6 yıldan bu yana tasarımı merkezine alan, lezzetleriyle akıllardan çıkmayan mekanların ve markaların hikayelerini sizler için keşfediyor. Çantanızdaki rehberiniz olarak hem işinizi kolaylaştırmak hem de şehrin en yeni, en gizli saklı ve en sevilesi mekanlarını yakından takip etmenizi sağlamak bizim işimiz.

Türkiye’nin değişim hızından ziyade İstanbul’un mekan hızına yetişmek hiç de sanıldığı kadar kolay değil. En yeni keşfimiz ise Karaköy sokaklarından Bando!

Alkolsüz Kafeler Bando Karaköy

Yeme içme sektörüne uzun yıllar emek veren bir aileden gelen Murat Köroğlu tarafından açılan Bando Karaköy’de özellikle vejetaryen lezzetlere ağırlık veriliyor. Evveliyatta ailesinin işletmesinde olan ve yöresel lezzetler sunulan bu mekan Murat Bey’in girişimi ile modern bir kafeye dönüştürülmüş.

Alkolsüz Kafeler Bando Karaköy

Bando Karaköy’e Neden Gitmeli?

Mekan dekorasyonunda endüstriyel ürünlerle harmanlanan ahşap malzemeler mekanın dekorasyonunda tasarımı merkezine aldığının ispatı. Gerek mekanın ruhu gerekse sağlıklı menüsü yolunuzu Bando’ya düşürmeniz için yeterli gelecektir.

Alkolsüz Kafeler Bando Karaköy

Bando Karaköy’de Ne Yemeli?

Bando Karaköy başta da belirttiğimiz gibi tam bir vejetaryen cenneti. Sağlıklı lezzetleri deneyimlemek ve zamanını keyfe dönüştürmek isteyenler ise favori mekanı.

Alkolsüz Kafeler Bando Karaköy

Sağlıklı ve lezzetli seçeneklerin sunulduğu menüde organik ekmeklerden hazırlanan nefis sandviçler favorimiz. Öyle sabit bir menüsü bulunmayan Bando Karaköy’de günün her saati sayıca fazla seçenekle karşılaşmanız mümkün.

Ne Giymeli?

Yesiltopuklar.com ‘da bir yenilik! Her an yanınızda taşıdığınız rehberiniz olarak işinizi her alanda kolaylaştırmayı hedefledik ve mekan önerilerimize “bu mekanda ne giyilir?” konusuna da değindik.

Karaköy Kombin Önerileri

  • Tüm ürünler: Zara

Karaköy sokaklarında gezerken kendinizi oranın bir parçasıymış gibi hissedeceğiniz kombin önerimizden ilham alabilirsiniz.

  • Bando Karaköy İletişim:
  • Adres:  Denizciler Sok. No:2/A Karaköy İstanbul
  • Telefon: 0212 292 35 17

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir