Bir İlkbahar Klasiği Limon Sarısı

Bir İlkbahar Klasiği Limon Sarısı

İpekyol 2015 Sarı Triko ve Ayakkabı Modeli

Triko ve Ayakkabı: İpekyol

Son cemrenin düşmesine sayılı günler kaldı. Bu ne demek? Bahar kapıda! Güneşli günlerin kapımızı çalmasına sayılı günler kaldı. Biz de biraz bahar kokusu alalım dedik bu yüzden size limon kokusu getirdik.

Her yıl ilkbahar başlangıcında sarı renk ve tonlarını vitrinlerde görürüz. İşte vitrinlerde gördüğümüz en iyi 3 sarı ve size sarı rengini kullanırken yardımcı olacak bir stil önerisi!

Massimo Dutti 2015 Sarı Ceket Modeli

Ceket: Massimo Dutti

Klasik giyimi sevenler için tam baharlık bir ceket! Hem klasik giyime renk katmış hem de stil görünmeniz için ideal bir ceket olacaktır.

Roman 2015 Sarı Kap Model

Kap: Roman

Kaplar tesettürlü bayanların adeta kurtarıcı parçası olmuştur. Hemen hemen her kombinle rahatlıkla kullanılabilecek bu kap da adeta limon bahçesi gibi görünüyor!

İpekyol 2015 Sarı Detaylı Kap Modeli

Kap: İpekyol

Etnik desenlerin bu yıl yükselişe geçtiğini fazlasıyla gördük. Basma etekler, çiçekli elbiseler bu yıl hemen hemen her koleksiyonda dikkatimizi çeken ürünlerdi. Sıra kilim desenlerinde! Sarıyla birleştiğinde gerçekten harika görünüyor.

Sarı Çember Etekle İlkbahar Kombini

Kombin Detayları

  • Etek: Forewer New
  • Gömlek: Uniqlo
  • Babet: Aquazzura
  • Kap: Forewer New
  • Çanta: Saint Laurent

Son olarak sarının en güzel tonu ve uyum sağlayacağı en iyi renk kavrulmuş badem ile bir kombin önerisi hazırladık. Biliyorsunuz kavrulmuş badem rengi 2015 renkleri arasındaydı ve sonbahar-kış koleksiyonlarında fazlasıyla gördük. Şimdi ilkbahar rengi sarı ve 2015 rengi kavrulmuş bademi birleştirme zamanı!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir