Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Bir Çanta Masalı Hayal Edin…

Bir Çanta Masalı Hayal Edin…

2014 Çanta Modelleri

Çocukluğumuzda, annelerimizin okuduğu masalları hayal etmek ayrı bir eğlence ve mutlukluk kaynağıydı. Şimdilerde ise, kıyafetlerimizle kombinlerimizi hayal eder durumdayız. Peki bugün bir çanta masalı hayal etmeye, içinde renklerin dans ettiği model model tasarımlarla, büyüklü küçüklü tüm çantaların dünyasına birlikte yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Evet mi?
O halde masalımıza hoş geldiniz…

2014 Çanta Modelleri

Özel günler için baştan ayağa herşeyi ince ince düşünürüz. Kıyafetimizden eşarbımıza, ayakkabımızdan çantamıza kadar her şeyin birbiri ile uyumlu olması için olağanüstü bir titizlik gösteririz. Yakın bir zamanda ben de böyle bir alışverişin içinde buldum kendimi. Herşeyi tek tek önce hafızamda hayal ettim. Sonra hayalimdeki parçaların peşine düştüm. Alışveriş esnasında en keyif aldığım ve üzerinde titizlikle durduğum parça aslında çantalardı.

2014 Çanta Modelleri

Kıyafetiniz ne kadar şık olursa olsun, çantanız kombininizle uyumlu ve şık olmazsa bir bütünlüğü sağlayamazsınız. Eğer karar veremiyorsanız her zaman sade ve şık bir çanta modeli tercih edebilirsiniz. Özel günler için ufak portföy çantalar, günlük hayatta ise rahat ve biraz daha büyük olanlarını kullanabilirsiniz.

Çanta alışverişlerinizde dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta kombininizin her zaman en önemli aksesuarının güçlü durmasıdır. Bu duruş, şıklığınızı bir adım öne taşıyacaktır. O halde sizde hayalinizdeki çantanın peşine düşmeye var mısınız?
İşte beğeneceğinizi umduğumuz çanta modelleri…

Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-1
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-2
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-3
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-4
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-5
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-6
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-7
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-8
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-9
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-10
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-11
Bir Çanta Masalı Hayal Edin…-12

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *