Bir Butik Lezzet Durağı: Beef & Chicken Restaurant

Bir Butik Lezzet Durağı: Beef & Chicken Restaurant

Alkolsüz-Restaurantlar

Alkolsüz Restaurantlar: Beef & Chicken Restaurant

Güzel geçen gününüze katkı yapacak olan en önemli şey ambiyansı hoş bir mekanda yiyeceğiniz leziz yemekler olsa gerek.

Yeşilköy’de karşıma çıkan Beef & Chicken Restaurant tam da böyle bir yer. Şık dekoru, Avrupai ambiyansı ile içeri girdiğiniz andan itibaren kendinizi başka bir coğrafyanın sınırları içinde hissediyorsunuz. Uluslararası bir restoran zinciri havası var ama tamamen yerli bir marka. Oldukça sıcak bir dekor ve tarza sahip.

Mekan tarz, alırsın haz

Mutfağı gezilebilen ve küçük bir mescidi de bulunan Yeşilyurt’taki Beef & Chicken Restaurant sabah 10.00 ile gece 24.00 saatleri arasında açık. Otopark sorunu yok.

Kuşkonmazlı acılı-ekşili çorba ile yemeğinize başlamanızı öneririm. Meksika usulü tavalar tam damak zevkinize göre. Pizzalar, Avrupa’da yediklerinizi aratmıyor. Mantı süper lezzetli. AVM’lerde bulunan diğer şubelerinde aynı kalite, ambiyans ve lezzet korunuyor. Tek eksiği bu markaya ait özel ve yerli bir içeceğinin olmaması.

Mekanın Bakırköy, Ataköy, Florya, Yeşilköy bölgelerine paket servisi varen geç yarım saat içinde siparişiniz özel hazırlanan bir paketle geliyor.

Mekanın beğendiğim uygulamasından birisi de Çalışan Menü uygulaması. Civardaki işyerlerinde çalışanlara verilen özel kartla 12-16 saatleri arasında birçok özel üründe yüzde 50 indirim yapılıyor.

Kaynak: Zaman

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir