Beylerbeyi’nde Bir Vaha: Delfino Cafe

Beylerbeyi’nde Bir Vaha: Delfino Cafe

YesilTopuklar.com editörleri sizlere en güzel ve en nezih Alkolsüz Mekan önerilerinde bulunmaya devam ediyor. Yeni durağımız Delfino Cafe…

Alkolsüz Mekanlar Beylerbeyi Delfino Cafe

Anadolu Yakası’nın en nezih ve sakin yerlerinden biri olan Beylerbeyi’nde denize sıfır boğazın tam karşısında ki bu eğlenceli mekân, sizleri İstanbul’un karmaşasından uzaklaştırıp boğazın eşsiz güzelliği ile buluşturuyor.

İtalyancadan gelen Delfino adının Türkçe anlam karşılığı “yunus”. Birkaç yıl önce kurulan bu mekânın kurucusunun adının Yunus olması Delfino Cafe‘nin hem anlam bakımından, hem de İtalyan lezzetleri bakımından vizyonunu göstermekte.

Bu mekanın zengin cafe-resturant menüsü dışında en ilgi çeken yönü kuşkusuz eşsiz manzarası. Boğaz Köprüsü’nü tam anlamıyla karşınıza almak, ayaklarınızın dibinde denizi hissetmek bir cafe için başlı başına bir artı. Boğaza karşı cebinizi çok zarara uğratmadan lezzetli akşam yemekleri yiyebileceğiniz, üstüne bir Türk kahvesi içip, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle hoş sohbetler yapabileceğiniz Delfino Cafe‘de tatlı çeşitleri de sizleri memnun edecek şekilde hazırlanmış.

Alkolsüz Mekanlar Beylerbeyi Delfino Cafe

Hafta sonlarınız için, hoş bir sahil yürüyüşünden sonra biraz soluklanmak veya boğaza karşı kahvaltı yapmak içinde sizlere imkân sunan Delfino Cafe bu anlamda da çok başaralı. Güler yüzlü çalışanları, eşsiz manzarası, hoş kahvaltısı ve içecekleri ile Beylerbeyi Delfino Cafe, köprünün ayağında konumlanması sebebi ile hem Avrupa hem de Anadolu yakası sakinleri için tercih edilebilecek bir mekân.

Delfino Cafe İletişim:
Adres: Çamlıca Cad. İskele Sok. No:2 Beylerbeyi İstanbul
Tel: 0216 557 50 00

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir