Beyazıt Gönül Kahvesi; Huzurun Ta Kendisi

Beyazıt Gönül Kahvesi; Huzurun Ta Kendisi

Alkolsüz Mekanlar Gönül Kahvesi Beyazıt

Türk kahvesinin hakkını vererek yapan Gönül Kahvesi‘nin Beyazıt şubesinde bir tatlı huzura yolculuk yapın.

Karaköy cafelerini çokça sevdiğimizi ve her yeni açılan alkol satışı olmayan Karaköy cafelerinde hemen bittiğimizi bilmeyen yoktur. Yesiltopuklar.com mekan editörlerinin bir başka uğrak mekanı ise hiç şüphesiz Beyazıt! Özellikle genç öğrenci nüfusunun çok olduğu bu semtte dolaşmak ve mekan keşfi yapmak en büyük keyfimiz. Şimdi alkolsüz mekan önerilerimize Türkiye’nin 7 bölgesinde 70 şubesi bulunan ama Beyazıt şubesinin gönlümüzde ayrı bir yeri olan Gönül Kahvesi Beyazıt şubesiyle devame diyoruz.

Alkolsüz Mekanlar Gönül Kahvesi Beyazıt

2002 yılından bu yana kahve sektöründe yer alan Gönül Kahvesi, butik kahve evi ünvanının da hakkını veriyor. Kahve formüllerini kendi geliştirerek hazırladığı özgün menüsü ise gönüllerde tam anlamıyla taht kurmasını sağlıyor. Gönül Kahvesi; Türk Kahvesi’ne hak ettiği itibarı “Gönül Harmanı” ile kazandırıyor.

Vezneciler ve Laleli arasında yer alan Kahvesi’nin Beyazıt şubesi gürültüden uzak, sessiz ve sakin bir mekan. Böylesine yoğun insan kalabalığının olduğu bir konumda nasıl olur da sessiz bir mekan bulunur derseniz, evet şaşılacak derecede sessiz ve sakin. Ordu Caddesi hemen yanınızda olmasına karşın bir anda huzurun kalbinde soluklanma fırsatı veriyor. Bu sessiz ve gözden, kalabalıktan uzak olmasını ise tam arkasına gizlendiği yeni restore edilen tarihi Beyazıt Hamamı’na borçlu.

Alkolsüz Mekanlar Gönül Kahvesi Beyazıt

Gönül Kahvesi’nde bol köpüğüyle gönüllerde taht kuran Türk kahvesini afiyetle içersiniz. Güzel atmosferinde saatlerce otursanız da garsonlar sizi rahatsız etmez. Sahaflar çarşısında yorulduktan sonra oturulup Türk kahvesi eşliğinde aldığınız kitapları inceleyebileceğiniz nadir güzellikte bir mekan. Özellikle öğrencilerin sohbet edip ders çalışabilecekleri keyifli bir adres.

Gönül Kahvesi – Beyazıt
Adres: Balabanağa Mh. Ordu Cd. Kimyager Derviş Paşa Sk. No:4 Fatih/ İstanbul
Telefon: 0212 522 56 85

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir