Beyaz Bosphorus, Et ve Balık Konusunda İstanbul’un En İddialı Restoranı

Beyaz Bosphorus, Et ve Balık Konusunda İstanbul’un En İddialı Restoranı

Beyaz Bosphorus Çengelköy

Boğaz’ın En Yenisi Beyaz Bosphorus

Dünya Mutfağı, Brasserie, Restoran ve Kafe konseptiyle geçtiğimiz Temmuz ayında Çengelköy’de hizmete giren ve sunduğu muhteşem lezzetleriyle İstanbul’daki iddialı mekanlar arasına girmeyi hedefleyen Beyaz Bosphorus, menüsüne yeni eklediği et ve balık yemekleriyle et ve balık konusunda İstanbul’un en iddialı restoranları arasına girmeye aday.

Beyaz Bosphorus Çengelköy Et Menüsü

Uzman mutfak ekibi tarafından, en kaliteli etlerin seçilmesi, özel teknik ve uygulamalar ile pişirilen lezzetleriyle göz dolduran Beyaz Bosphorus, menüsüne yeni eklenen, Antrikot, Lokum Izgara, T-Bone, Dallas, Newyork ve Kuzu Kafes gibi etine dolgun ve doyurucu lezzetleriyle et konusunda ne kadar iyi olduğunu göstermeye başladı.

Beyaz Bosphorus Çengelköy Et Menüsü

Kaliteli etlerin seçimleri ve pişirilmeleri kadar sunumlarına da dikkat eden Beyaz Bosphorus’un uzman şefleri işin en önemli noktasının misafirlerin tabaklarından aldıkları ilk lokmadan sonra yüzlerinde oluşan lezzet pırıltısı olduğunu söylüyorlar.

Beyaz Bosphorus Çengelköy Balık Menüsü

Beyaz Bosphorus Menüsü Sonbaharla Birlikte Yenilendi

Şık ve nezih ortamı kadar lezzetleriyle de kısa sürede adından söz ettiren Beyaz Bosphorus‘un menüsüne de yeni lezzetler katıldı. Boğazın en güzel manzaralı yalılarından biri olan Beyaz Bosphorus, balık sezonunun açılması ile menüsüne denizlerimizin en lezzetli balıklarını da ekledi.

Beyaz Bosphorus Çengelköy Balık Menüsü

Eylül ayı itibariyle servis edilmeye başlayan Levrek Izgara, Somon Izgara, Somon Teriyaki, Lagos – Fırında, Deniz Çipurası, Kalkan, Deniz Levrek ve Mevsim Balıkları ilk sunum aşamalarıyla birlikte Beyaz Bosphorus misafirlerinden tam not almayı başardı.

Beyaz Bosphorus Çengelköy Tatlı Menüsü

Beyaz Bosphorus bulunduğu konum itibariyle sahip olduğu büyüleyici İstanbul manzarası ve menüsünde bulunan dünya mutfağının seçkin lezzetleri ile kısa sürede bölgenin tercih edilen mekanları arasındaki yerini aldı. Özenle tasarlanan dekorasyonu sayesinde konforlu ve şık bir ortamda sizi en iyi şekilde ağırlayan Beyaz Bosphorus, iddialı menüsü ile unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyenleri bekliyor.

Beyaz Bosphorus İletişim:

Adres: Çengelköy Mah. İskele Gazinosu Sok. No:3/1 Üsküdar İstanbul
Telefon: 444 74 31

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir