Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Betül Cevahir “Ölçülü Giyimde” Yeni Bir Nefes

Betül Cevahir “Ölçülü Giyimde” Yeni Bir Nefes

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Betül Cevahir

Tesettür Giyimde Yeni Bir İsim “Betül Cevahir”

Tesettür giyim sektöründe yıllarca süren ve belki de görmezden gelinen eksiklikler yeni yeni keşfedilir oldu. Tesettür giyim butikleri, markaları, mağazaları ve modacılar artık bu ihtiyaca yönelik de tasarımlar gerçekleştiriyor. Bu yeni isimlerden birisi de Betül Cevahir

Betül Cevahir uzun zaman üzerinde titizlikle çalıştığı koleksiyonunu iki hafta öncesinde stil giyinen muhafazakar bayanların beğenisine sundu.

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Betül Cevahir

Kreasyonlarındaki özgün tasarımla öne çıkan Betül Cevahir, marka olarak bir anlamda da görücüye çıkmış bulunmakta. Betül Cevahir tasarımlarının en önemli özelliği ise; özellikle dış giyimde kullanılabilecek ürünlerin, mümkün olduğunca vücut hatlarını belli etmeyecek kesim ve uzunlukta tasarlanmasıyla şıklığı ve zerafeti yakalamış olmasıdır. Çalışan ve sosyal hayatın içinde bulunan muhafazakar hanımefendilerin rahatlıkla kullanabilecekleri modeller tasarlayan Betül Cevahir, günümüzdeki algının aksine bol ve uzun kıyafetler giyerek de, şık olunabileceğini göstermek istiyor.

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Betül Cevahir

Betül Cevahir koleksiyonuna genel bir bakış

Maviler, lacivertler, morlar, bordolar, fuşyalar, yeşiller, sütlü kahveler, şeker pembeler renk renk elbiseler, tunikler; gerek kesimleriyle, gerek tasarımlarıyla, gerek fantestik atraksiyonlarıyla abartıdan uzak, dengeli ve estetik birer sanat eseri.

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Betül Cevahir

Elbiselerdeki düz renklerin yanısıra, desenli ve motifli kumaşlardan da koleksiyonunda yer vermiştir. Betül Cevahir’in aynı zamanda kendisinin mimar olması, modacı annesinden de doğal olarak kazandığı tecrübeler, çağdaş giyim stilini, ölçülü giyim formatıyla yorumlamıştır. Ölçülü giyim tarzını benimseyen muhafazakar hanımların gönlüne girmesi, Betül Cevahir için en önemli mutluluk vesilesidir.

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Betül Cevahir

Betül Cevahir kimdir?

1986 doğumlu, 2008 de Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 2009 da kendi proje ofisini açtı. Dünyalar tatlısı bir kız annesi ve bir çok projeye imza atmış bir mimar. Gelinlik tasarımcısı bir anneye sahip olması nedeniyle, uzun zamandır moda ve tasarımla iç içe oldu ve sonunda kendi tasarımlarını oluşturarak Betül Cevahir markasını kurdu. Hali hazırda tam zamanlı annelik, yarı zamanlı mimarlık ve yarı zamanlı moda tasarımı yapıyor.

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Betül Cevahir

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *