Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Belinizi İnce Göstermenin 6 Etkili Yolu!

Belinizi İnce Göstermenin 6 Etkili Yolu!

İnce Bir Bele Sahip Olmak İster misiniz?

Her insanın kendisine has bir beden yapısı var. Bu yapı kimilerinde ince bel, kimilerinde kalın bel olarak karşımıza çıkıyor. Kalın belli hanımlar bu durumdan maalesef çokta hoşnut değiller.

Peki, belimizi nasıl ince gösterebiliriz merak ediyor musunuz? O halde bugüne özel hazırladığımız stil önerilerimizi muhakkak okumalısınız.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Yüksek bel etek ve pantalonlarınız olsun

Yüksek bel etek ve pantalonlar belinizin kalınlığını incelten bir görünüm kazandırır. Bu modeller göz yanıltmasıyla, dikkatleri belinizin dışındaki lokal alanlara kaydıracaktır. Yüksek bel etek ve pantalonlarınızı topuklu ayakkabılarınızla tamamlayabilirsiniz. Böyle bir kombin sizi zerafetle buluşturacaktır.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Peplum parçaları deneyin

İnce belli olma hali, kumsaati misali bir forma sahip olmak demek. Çaba göstermeden kum saati görünümü verecek olan en önemli parça ise peplumdur. Ne kadar peplum üstleri gardırobunuzda bulundurursanız, o kadar farklı ve zevkli kombin yapma imkanına sahip olursunuz.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Doğru kemer kullanın

Kalın bele sahip olan bayanlar kemer kullanabilirler. Yalnız kemerlerin koyu renkte ve elbisenin kendi tonunda olmasını tavsiye ediyoruz. Peplum görüntüsü yaratan kemerler bulursanız mutlaka kullanın. Kemerlerde, gösterişli toka, fantestik süsler ve detayların olmamasına dikkat edin. Sade kemer kullanmak en doğrusu.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Panel elbise giyinin

Panel elbise demek aynı kumaştan iki farklı rengi, boydan boya birbirine parelel olarak kullanmak demektir. Bu kullanış şeklinde dikkat edilecek özellik, vücutta beli incilten illizyoner kesimin kum saati imajının oluşturulmasıyla ilgilidir. Göz iki rengi tek tek algılayacaktır. Bu hem incelik demek, hem de kısa boylu bayanlara boyunun uzun görünmesi demektir.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Nude renk ayakkabı favorinizdir

Teninize yakın aynı renk ayakkabı giymek belinizin ince görünmesine katkıda bulunur. Yada kullandığınız siyah pantolona siyah ayakkabı ve çorap giymek, renk görselliğini kesintiye uğratmamak demektir. Bunun yanında ayakkabınızın sivriburun olması da, ince bel isteğinize katkıda bulunacak.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Üst kısma dikkat çekin

Statement takılarla dikkat çekebilirsiniz. Büyük kolyeler, takılar, fularlar işinizi görecektir. İsterseniz fırfırlı gömlek yakaları, isterseniz kırmızı veya siyah gibi baskın renklerden kurdeleler dikkatleri belden yukarıya çekecektir. Kullanacağınız ipek bir şala taşlı bir broş da sizi daha asil gösterecektir.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *