Belinizi İnce Gösterecek 5 Stil İpucu

Belinizi İnce Gösterecek 5 Stil İpucu

Zayıf Gösteren Tesettür Kombinler 2017

Zarifliğin timsali olan incecik bir bel, her kadının hayali… Oyunbaz parçalarla bu görünüme kavuşmak mümkün…

Bunun için öncelikle bir araya getirdiğimiz önerilere göz atmalı, ince bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak kıyafetleri keşfetmelisiniz. İşte belinizi ince gösterecek 5 stil ipucu ve özel tesettür kombin önerileri.

Zayıf Gösteren Tesettür Kombinler 2017

A Kesim Elbiselerin Gücünü Kullanın

Zarif bir kadının dolabında olması gereken en önemli parça, A kesim elbiseler. Bu sihirli parça neredeyse her vücut tipine uygun düşüyor. Bel oyuntusunu ortaya çıkarırken aşağı doğru hafifçe genişleyen kusursuz bir elbisenin, görünümüze katacağı güçlütavır tartışılamaz.

Zayıf Gösteren Tesettür Kombinler 2017

Yüksek Bel Eteklere Şans Verin

İnce belli bir kadın silueti için yüksek bel etekler imdada yetişiyor. Sezonun trendlerini kolaylıkla yansıtmanızı sağlayacak bu tasarımlar, koleksiyonlarda da yerini çoktan aldı. Yüksek bel eteklerinizde bel kısmının tabiri caizse “cuk” oturmuş olmasına da dikkat etmek gerekiyor. Burada oluşan bolluk ince görünüme gölge düşürebilir.

Zayıf Gösteren Tesettür Kombinler 2017

Gömlek: Zara – Etek: Roland Mouret

Kısa Gömleklerle Zarif Kombinler

Yüksek bel eteklerinizi kombinlerken ince görünümü ikiye katlamak için kısa üstleri kullanın. Eteğinizin bel kısmındaki trikoları tercih edin. Gömlek ve bluzları kombinlemek isterseniz de muhakkak eteklerin içine sokmalısınız. Böylelikle vurguyu belinize yaparak hem uzun hem ince bir görünüm elde edeceksiniz. Fazlasıyla kalın bel hatlarına sahip olanlar bu üst giyim parçalarıyla büyük ve gösterişli kolyeler kullanarak ilgiyi bu yönde toplayabilir.

Zayıf Gösteren Tesettür Kombinler 2017

Etek: House of Fraser

Midi Çan Eteğin Sihirli Etkisi

Güzel ve ince bir görünüm için midi çan eteklerin sihrini yakalayın. Görünümleriyle şıklığın adresi olan bu parçalar, yüksek ve sıkı bel vurgusuyla zarafeti de peşinden sürüklüyor. Spor ayakkabı ve babetlerle ayrı bir hoşluk kazanan midi çan eteklerle daha ince görünmek istiyorsanız stilettoları kullanın. Topuklu ayakkabıda tercihiniz ise ten rengine yakın olursa, hem uzun hem ince bir zarifliğe adım atarsınız.

Zayıf Gösteren Tesettür Kombinler 2017

Trençkot: Kenzo

Trençkot Kemerini Sıkın!

İnce belli bir görünüm için kurtarıcı parça, kemerli trençkotları keşfedin. Hem mevsimin kurtarıcı parçası hem de zayıf görünümün şartı kuşaklı trençkotlarla bir süperman edasıyla süzülün. Trençkotların kendinden ince kuşakları yerine sezonun trendini kullanarak da bir etki oluşturabilirsiniz. Kalın korse etkili kemerler, ince bel vurgusu yaparken yüksek modayla yakın temas kuracak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir