Bej Tonlarıyla Sonbahara Giriş Rehberi

Bej Tonlarıyla Sonbahara Giriş Rehberi

Sıcak yaza veda etmeye hazırlandığımız şu günlerde yakın Sonbahara merhaba demek için renk paletimizi bej tonlarına adıyoruz. Kendisi her ne kadar natürel bir ton olsa da çıkardığı popülerist ses bir o kadar yüksek… Bej bir oyun kurucu ise yanına da mutlaka takım arkadaşlarını alacaktır. Beyaz, kirli beyaz, ekru, krem, koyu bej, taba, sütlü kahve, kahverengi ve dahası…

Bej tonlarının resmi mevsimi Sonbahar yaklaşırken markalar yepyeni parçalarla yeni mevsime adapte olmaya başladı. Bu markaların başında da tesettür giyimin popüler markalarından Melike Tatar geliyor. ‘En Havalısı Melike Tatar Kadını‘ mottosuyla Melike Tatar Sonbahar ‘havasını’ yakalamanın şimdi tam zamanı!

Üstelik muhteşem bir Sonbahar kampanyası ile… “2. Ürün sadece 1 TL”
Evet yanlış okumadığınız Melike Tatar online alışveriş sitesinden yapacağınız herhangi bir alışverişte sepetinizdeki 2. ürün 1 TL… Üstelik kampanya tüm ürünlerde geçerli!

İşte Melike Tatar koleksiyonundan, Sonbaharın rengini stilinize taşıyacak bej tonlarında en iyi tesettür elbise modelleri;

Yakın Sonbahara Göz Kırpan Bej Elbiseler

Casual modellerden ışıltılı geçişlere günün her anında size rahatlıkla eşlik eden elbiseler yakın Sonbahara da göz kırpıyor. Ufak aksesuar oyunlarıyla şıklığını bir üst seviyeye taşıyabilen bej elbiseler, Melike Tatar’ın farklı yorumlarıyla gardırobumuzda geniş bir yeri hak ettiğinin de sinyallerini veriyor.

Sonbahar Davetlerinde Bej Eleganlığı

Sevdiğimiz insanlar, ufak esintiler, ışıldayan mekanlar ve elbette daha fazlası… Bu sezon davetlerde gözler üzerinizde! Yasakların hafiflemesiyle şıklık dozunun arttığı davetlere geri dönmeye de hazırız. Davetlerde şıklığınızın tamamlayıcısı olarak yanınızda yer almaya hazırlanan bu ışıltılı elbiselere gardrobunuzda yer açma vakti!

Tercihiniz sezonun trendi haline gelen şık zamansız bir maksi elbise, bej tonlarında bir abaya veya elegan tavrınıza göndermede bulunan dantel detaylı takımla göz alıcı kombinini oluşturabilir ve Melike Tatar’ın güçlü ve romantik dünyasına katılabilirsiniz.

Takımlarda Sonbahar Dokunuşu

Mevsim geçişlerinde belki de giymeyi en çok sevdiğimiz parçaların başında gelen takımlar bej tonlarındaki Sonbahar görünümleriyle yeni sezonun as parçası olmaya aday. Eğer takımların cool ve rahat tavrı sizin de stil kodlarınızı oluşturuyorsa, bej tonlarındaki konforlu ve şık takımlardan yana seçimler yapabilirsiniz.

Koleksiyonun tüm parçaları keşfetmek ve kolayca alışveriş yapmak için Meliketatar.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir