Bayramlık Elbiselerle Eski Bayram Sevinçlerini Bu Güne Taşıyoruz

Bayramlık Elbiselerle Eski Bayram Sevinçlerini Bu Güne Taşıyoruz

Desenli Elbiselerle Bayram Kombinleri -Elif Doğan

On bir ayın sultanı Ramazan ayının hemen ardından gelen bayramı büyük bir coşkuyla karşılıyoruz. Bizim için bu çok özel günlerde gelenek ve görenekleri yaşatmaya devam ediyoruz. En güzel bayramlık elbiseleri giyerek, büyüklerimizi ziyaret edip ellerini öperek eski bayram sevinçlerini bu günlere taşıyoruz.

InStyle Desenli Elbise - Refka Desenli Elbise

İnstyle Elbise
Refka Elbise

Daha Ramazan’ın başlarındayız diye henüz siz bayram alışverişi telaşına girmemişken biz 2023 yılında bahara denk gelen bayram için en iyi ve en güzel elbise modelleri ile kombinler hazırladık. Haydi gelin bahar çiçekleriyle bezeli bayramlık elbise kombini önerilerimize birlikte bakalım.

Bayramlık Desenli Elbise Kombinleri 2023

Bayramlık en güzel elbiseler için tıklayın!

Desenlerle Enerjiniz Yükselsin

Bahar elbise kombinlerine enerji kazandıran desenler, bayramda kadınların düşlerindeki zarafet ve şıklığı bir araya getiriyor. Her tarza uyum sağlayarak estetik bir görünüm sağlayan bu elbiselerle ilham verici kombinler hazırlamak da bize düşüyor.

Mesela bayram için mavi zemin üzerine desenli bir elbise seçerek dingin tonlarda bir kombin yapabilirsiniz. Desenlerin rengine yakın tonlarda topuklu bir terlik ve çanta ile ışıltılı aksesuarlar kullanarak bu güzel elbiseyi bayram sevincinize ortak edebilirsiniz.

Desenli Elbiseler ile Tesettür Bayram Kombini

Mango Elbise
Mango Ayakkabı
Mango Çanta
H&M Şal

Başka bir seçenek olarak da siyah zemin üzerine beyaz yaprak desenli elbiseyi vinil stilettolarla kombinleyerek sportif şıklık yakalayabilirsiniz. Zincir detaylı bir çanta ve siyah şal ile bayram kombininiz hazır.

Modamerve Bayramlık Desenli Elbiseler

Modamerve Elbise
Modamerve Elbise

Bayramda Çiçek Açın

Bayramı hem konforlu hem de trend tasarımlarla karşılamak için pek çok seçeneğiniz var. Gömlek elbiselerden tutun da kat kat tasarımlara kadar, farklı desenleri farklı tonlarla bulabilirsiniz. Yeni sezonda neredeyse her markanın koleksiyonunda yer alan bu elbiselerle bayramda çiçek açın.

Bayramlık Çiçekli Elbise Kombinleri 2023

Bayramlık en güzel desenli elbiseler için tıklayın!

Rengarenk görünümleriyle kendine çeken şeker tadında cıvıl cıvıl çiçekli elbiseleri; babetler ve çapraz takılan çantalarla kombinleyin. Soft tonlarda bir şal ile de son noktayı koyun.

H&M Elbise - Mango Elbise - Manuka Elbise

H&M Elbise
Mango Elbise
Manuka Elbise

Bayramda Renklenin

Sadece desenlerin değil renklerin enerjisini de bayram kombinlerine yansıtmanın şimdi tam zamanı. Kat kat şifonlar, parlak dokulu pilililer, balon kollu tasarımlar; pembe, mor, mint gibi iç açan tonlarıyla bayramı renklendiriyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir