Bayrama Özel Alternatif Kombinler

Bayrama Özel Alternatif Kombinler

Bayrama Özel Alterrnatif Kombin

İşte şık ve uzun bir ceket. Görünümüyle yazlık, bahriyeli ve önden üniformatik metal düğmeleri ile dikkat çeken zarif bir tasarım. Kumaşın dokusu ve kesimi ise ceketimizde öne çıkan detaylar. Böyle uzun bir ceket aslında gardroplarımızda olmazsa olmaz parçaların arasında gelmektedir. Altına tercih edebileceğimiz şık bir kumaş pantolonla günlük giyimimizde yer alacaktır. Bu sezon pastel tonların ağırlıkta olduğunu görmekteyiz. Bu şık uzun ceketimizdeki sarı metal düğmelerle eşdeğer, özellikle pastel tonlardaki ayakkabı ve aksesuarlar ile kombinlemeyi tercih ettik.

Tek renk hakimiyetinin baskın olarak göründüğü bu kombinde bu hareketsizliği kırma adına kiremit bir şalı tercih edebiliriz. Sizler aslında böyle bir kombin üzerine hemen hemen, her renk şal ya da eşarbı tercih edebilirsiniz. Eşarp ve şal tercihlerimizde kumaş dokusu ve yapısı aslında çok önemlidir. Bazen şekil vermekte çok zorluk çekeriz. Bu sebeple kumaş dokusunun duruşu önemlidir.

Artık birçok tesettür giyim markası koleksiyonlarına şal ve eşarpları da eklemişlerdir. Böylece sevdiğimiz bir markanın hem kıyafetini hem de şal ya da eşarbını tercih edebiliriz. Böyle bir kombin resmi ve ciddi duruşumuzu zerafet ve şıklığı bir arada sunarak bize giyim ve kuşamda zengin bir estetik kazandıracağı kanısındayız.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir