Bayanlara En Uygun Otomobil Modelleri (2016)

Bayanlara En Uygun Otomobil Modelleri (2016)

Bayanlara En Uygun Otomobil Modelleri

Teknoloji editörümüz; siz takipçilerimiz için bütçe, tasarım, konfor ve fonksiyonellik bakımından en uygun üç otomobil modelini kıyasladı.

Otomobil normal hayat şartlarında bir lüks olsa da bu lükse sahip olabilmek mümkün. Öncelikle belirlenmesi gereken ilk şey fiyat politikası. Bütçenize ödeme planınıza göre belirleyip seçtiğiniz bir otomobil ile bu lükse sahip olabilirsiniz.

Bütçe ile birlikte fonksiyonellik de önemli ölçüde yer kaplıyor. Özellikle düz vitesli arabalarda zorlanabilecek bayanlar için otomatik vites bir araç ilk öncelik olmalı.

Sonrasında gelen tasarım veya konfor kriterleri ise tamamen size kalmış. Bu kriterlerde alırkende, kullanırkende, satarkende zorlanmayacağınız üç otomobil ise şöyle…

Bayanlara En Uygun Otomobil Fiat 500 Vintage

Fiat 500 Vintage

Fiat bir İtalyan markası olmasına rağmen üretimlerini ülkemizde yapmasından dolayı fiyat konusunda bir adım önde. Özellikle yoğun şehirlerde yaşayan takipçilerimiz için, ufak ama dikkat çekici bir otomobil önerisi için akıllara ilk gelen otomobil Fiat 500 Vintage.

Normal Fiat 500’lerden tasarım olarak da daha farklı olan “ Vintage “ modeli ilk görüş de sizleri cezbedebilir. 58.400 TL.’ den başlayan resmi satış rakamı, sıfır, dikkat çekici, güvenli ve otomatik vitesi sayesinde fonksiyonel bir otomobil için gayet uygun.

Bayanlara En Uygun Otomobil Modelleri

Nissan Micra

Yenilenen Micra, görünümü ve özellikleri ile tam bir şehir otomobili. Japon üretimi olan Nissan Micra, Connect Multimedya Sistemi, Park Asistanı özelliği, USB girişi ve AUX bağlantısı ve son teknoloji geniş ekranlı dokunmatik navigasyon sistemi sizler için büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Daha fazla eşya gözü ve 265 litrelik bagaj hacmiyle Nissan Micra, hayatınızda daha çok yer açın sloganı ile sizleri bekliyor. 501.490 TL. ile başlayan fiyatlar 61.590 TL. ye kadar yükselebiliyor.

Bayanlara En Uygun Otomobil Audi a1

Audi A1

Gerek konfor gerek tasarım gerek fonksiyonellik bakımından bir adım daha önde olan Audi A1, fiyat politikasını da işin içine kattığımızda gerilerde kalabiliyor.

En boş paketi 77.948 TL.’den başlayan Audi A1, bütçe kısıtlamasını sorun etmeyecek bayanlar için gerçek bir güzellik. Kişiye özel  ekletilebilecek bir çok fonksiyonu ile de sahibiyle adete uyum içinde olan aracın maksimum fiyatı ise, 90.618 TL.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *