Bayan Antrenör Eşliğinde Kadınlara Özel Yüzme Dersi Veren Spor Merkezleri

Bayan Antrenör Eşliğinde Kadınlara Özel Yüzme Dersi Veren Spor Merkezleri

Kadın Antrenör Eşliğinde Kadınlara Özel Yüzme Dersi

Yüzme bilmeyen ve bir yerden başlamak gerektiğini düşünen, yüzme bilip de tekniğini geliştirmek isteyen ya da aqua fitness dersleri almak isteyen hanımlar için yakın zamanda yaygınlaşmaya başlayan bayan antrenör eşliğinde özel yüzme dersleri imdada yetişiyor. İster birebir ister kendi oluşturduğunuz gruplarla alabildiğiniz bu dersler, su fobinizi yenmenizi ve yüzme konusunda bir hayli ilerlemenizi sağlıyor. Bu tarz derslere ve eğitimlere ulaşabileceğiniz spor merkezlerini keşfetmek için siz de yazımıza buyurun.

Gözde Yüzme Okulu

Gözde Yüzme Okulu

Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü sorumluluğu altında faaliyetlerini sürdüren, kadınlara ve çocuklara, istenilen içerik ve düzeyde yüzme dersleri verilen bir yüzme okulu. Yeni başlayanlar için yüzme dersleri, yüzme bilip tekniğini geliştirmek isteyenler için teknik yüzme dersleri, çocuklar için anaokulu yüzme dersleri ve aqua fitness gibi seçenekler sunan okul, kadınlara özel olması itibariyle de önemli bir açığı kapatma görevi üstleniyor. İster birebir ister kendi belirlediğiniz bir grupla birlikte yüzme dersleri veren kurum, su korkusu olanların bile bu fobilerinden kısa sürede kurtulmalarını ve yüzme ile barışmalarını sağlamayı başarıyor.

Gözde Yüzme Okulu İletişim

  • Adres: Ataköy 1. Mahallesi, Rauf Orbay Caddesi, Kennedy Cd. No:10, 34158 Bakırköy/İstanbul
  • Tel: (0538) 607 50 77

Çocuk ve Yetişkinlere Özel Yüzme Dersi

Aqua Kamp

Çalışma yeri olarak Galatasaray yüzme havuzu ve Kartal İstek Uluğbey yüzme havuzunu belirlemiş olan Aqua Kamp da kadınlara özel yüzme dersi veren kurumlar arasında yer alıyor. 4-16 yaş arası çocuklara ve 16-55 yaş arası yetişkinlere grup dersleri veren işletme, makul aylık ücretleriyle de hanımların yüzme dersi alabilmelerine olanak tanıyor. Grup dersi düşünmeyip, birebir eğitim almak isteyenler de burada özel eğitmen eşliğinde yüzme dersleri alabiliyorlar.

Aqua Kamp İletişim

  • Adres: Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, Çağdaş İşhanı, No:48, Daire:9, Kadıköy/İstanbul
  • Tel: (0216) 449 61 47

Kadın Hocadan Yüzme Dersi

Denizaltı Su Sporları Kulübü

Kadınlara ve çocuklara özel yüzme dersleriyle, yüzme öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bir yer Denizaltı su sporları kulübü. Özellikle çocukların gelişiminde bir hayli etkili olan bu spora genç yaşta başlama imkanı sunan işletme, kadınların da rahatlıkla su korkularını yenmesine, yüzme öğrenmesine ve tekniklerini geliştirebilmesine yardımcı oluyor.

Denizaltı Su Sporları Kulübü İletişim

  • Adres: Murat Reis Mahallesi, Selami Değirmen Sokak, Arzum Apartmanı, No:27/1, Üsküdar/İstanbul
  • Tel: (0534) 725 35 12

Bayanlara Özel Yüzme Dersleri

Starfish Club

10 derste su korkusundan kurtulup, yüzme öğrenmenizi vadeden Starfish Club, yetişkinler ve her yaştan çocuklar için birebir yüzme dersleri veriyor. Kadın antrenörler eşliğinde ister yüzme öğrenmek, ister çocuk gelişiminde oldukça etkili olan bu sporun çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesini sağlamak, isterseniz de su korkunuzu yenmek için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Starfish Club İletişim

  • Tel: (0506) 112 69 02

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir