Balıkçı Yakaları Çıkarmanın Tam Zamanı

Balıkçı Yakaları Çıkarmanın Tam Zamanı

Soğuk kış günleri iyiden iyiye kendisini hissettiriyor. Kabanlar, montlar, atkılar artık bizimle birlikte. Soğuktan korunmak ve şık olmak isteyen tüm kadınlar, sezonun en sevilen stillerinden balıkçı yaka kazaklarıyla kombinler yapmaya başladı bile. Sizler de trendy bir görünüşte balıkçı yaka kazakları kullanmak isterseniz stil önerilerimize muhakkak kulak verin.

Balıkçı Yaka Kazak Modelleri

Neyle giyilmeli?

Balıkçı yaka kazaklar dolaplarımızda bir klasik haline geldi. İnce ya da kalın olmak üzere hepimizin muhakkak bu modelden bir kazağı var. Tasarım olarak basic bir görüntüsü olduğundan, aslında tüm parçalarla şık kombinlere imza atabilirsiniz. İsterseniz kot eteklerinizin üzerine, isterseniz yelek ya da ceketlerinizin içine hatta kat kat giyinmeyi seviyorsanız hırkalarınızın ya da boyun şallarınızın altına rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Balıkçı Yaka MBalıkçı Yaka Kazak Modelleriodası

Dış giyimde balıkçı yakalar

Soğuk günlerin en sertlerini yaşamaya başladık. Hiçbirimiz trençkotumuzu, kabanımızı almadan çıkmıyoruz. Tam da bu zamanda tüm dış giyimlerinizin içinde balıkçı yaka kazakların çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca sezonun öne çıkan trendlerinden olan pelerin ve pançolarla özellikle bu kazakları kullanmanızı tavsiye ediyor. Pelerin ve pançolarla oluşturulan kombin şık bir görüntü sağlıyor unutmayın.

Balıkçı Yaka Kazak Modelleri

Aksesuarın gücü

Hala aksesuarlarla barışık olmayanlarımız var. Kombinlerinizin iki kat daha stil bir görüntüde olmasını istiyorsanız, aksesuarların gücünü keşfedin ve muhakkak kombinlerinizde yer verin. Özellikle büyük kolyelerin balıkçı yaka kazaklarla daha cazibeli durduğunu söyleyebiliriz. Özellikle statement kolyeler bu sezon balıkça yakalara eşlik edecek bizden söylemesi.

Balıkçı Yaka Elbise Modelleri

Balıkçı yaka uzun kazaklar

Elbise görünümlü olan uzun balıkçı yaka kazakları kemerleriniz, kolyeleriniz ve kot pantolonlarınızla kullanmaya ne dersiniz? Özellikle böyle bir kombinde kilo sorununuz yoksa kalın bir kemer kullanmanızı öneriyoruz. Koyu renklerde bir balıkçı yaka uzun kazak seçtiyseniz, muhakkak şal ya da eşarbınızı canlı ve enerjik renklerden seçmelisiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir