Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Baharlık Gömleklerle 10 Farklı Stil

Baharlık Gömleklerle 10 Farklı Stil

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri 2017

Gömlek: MSGM

Yenilikçi formlarıyla yeni sezona damga vuran desenli gömleklerin bahar etkisine kapılın.

Sokaklardaki deneme sürüşünü çoktan tamamlayan tasarımların bu kadar enerjik olabileceğini kim tahmin edebilirdi? Tedavülden asla kalkmayan, tesettür kombin stilelrinde de baş rolü oynayan gömlekler, trend desenlerle oyun alanını genişletiyor.

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri 2017

Gömlek: J.Crew

Yeni Beyaz

Olmazsa olmazlar arasında yerini alan beyaz gömlekler, uzayan boyları genişleyen kalıplarıyla formunu güncelliyor. Karakterli desenlerle yeniden hayat bulan bembeyaz gömleklerin dökümlü halleri karşımıza çıkıyor olsa da gündeme koton kumaştaki boyfriend tavrı oturuyor. Beyaz gömleklere eşlik eden çizgiler mi olsun çiçekler mi karar sizin.

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri 2017

Gömlek: Acne Studios

Nakış Vurgusu

2017 yazının yeni cool’u nakış! Sokak stilinde baş rolü oynayan parçalara hayat veren nakışlar, tasarımlara yepyeni bir karakter kazandırıyor. Bu yüksek sesli detay, popüler yaklaşımıyla oldukça sofistike. Maksimalist sportif tavrı şıklıkla entegre eden detaylar en çok da gömleklere yakışıyor. Bahar etkisini stile taşıyacak en dikkat çekici nakış detaylı gömlekleri dolaplara alma zamanı.

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri 2017

Gömlek: A.P.C. Atelier

Cool Denim

Bahar sezonunun en sevilen trendi hiç şüphesiz denim gömlekler. Mavinin farklı tonlarıyla tasarlanan denimler, kimi zaman uzun boylarıyla tunik olarak kullanılırken, kimi zaman elbiselerle ceket olarak kullanılıyor. Ancak en çok etekler üzerindeki cool tavrı tercih ediliyor. Sokak stiline adapte olan denim gömlekler, bahar etkisini zirveye taşıyan detaylarla – genellikle nakış desenleriyle – enerjiyi yükseltiyor.

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri 2017

Gömlek: Equipment

Ritmik Kalp Desenler

Yolunu daima zirveye çeken çizgilerden 2017 yazında siz de randevu alın. Gömleklere ritmik bir hava kazandıran kalp desenleri, çoğunlukla başına buyruk. Dinamik ve enerjik bir yaz için yıldızı asla sönmeyen kalp desenleri kombinlemek için beklemeyin.

Tesettür Gömlek Modelleri 2017

Gömlek: Touche

Romantik Pötikare

Çizgilere savaş açan ekose ve pötikareler, sokağa adapte olmak için daha fazla beklemiyor. Çizgilerin cool havasına karşı romantik tavrıyla büyüleyen pötikareler, sezonda oldukça konuşulacak. Farklı renklerle stil oyunlarına farklı silüetler kazandıracak romantik pötikare gömlekler sokaklarda artık söz sahibi.

Tesettür Gömlek Modelleri 2017

Gömlek: Hooop Design

Yeni Esans Çiçekler

Gömlekle 2017 yazında çiçek esanslarıyla kokacak. Yepyeni formüllerle hazırlanan desenler, naif karakterlerine yeniden can veriyor. Daha enerjik daha dinamik bir forma bürünen desenler çiçek bahçelerine yolculuğa çıkarıyor. Baharın binbir tonuyla büyüleyen çiçekler en özgür tavırlarıyla eğlenceli şekilde dünyamıza giriyor.

Tesettür Gömlek Modelleri 2017

Gömlek: Zara

Tropik Baskılar

Sımsıcak bir yaz gününe yakışacak tropikal desenler, gömleklere konu oluyor. Palmiye ağaçları, yemyeşil yapraklar, neşeli ananaslar, hatta tropik içecek figürleri… Neşeli bir stil için sımsıcak desenler yardıma koşuyor .

Tesettür Gömlek Modelleri 2017

Gömlek: Saint Laurent

Puantiye Yükselişi

Puantiye trendi yükselişe geçerken en romantik tavrını gömleklere yansıtıyor. Retro havasıyla kombinlere hayalperest bir bakış getirecek puantiye desenli gömlek tasarımları, denemeye değer .

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri 2017

Gömlek: Saint Laurent

Sıra Dışı Etkiler

Havai desenleri, kalpler, yıldızlar, yazılar, eğlenceli figürler ve onlarcası… Say say bitiremeyeğimiz onlarca desen 2017 yazında gömleklere bahar etkisi getiriyor. Bu dinamik desenler stil oyunlarına açıkça etki ediyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *