Baharın Yükselen Enerjisine Kübra Biriktir İle Ortak Olun!

Baharın Yükselen Enerjisine Kübra Biriktir İle Ortak Olun!

Baharın yükselen enerjisi, yeni koleksiyon haberleriyle içimize işlemeye başladı. Bu dönemde özellikle modayı sanata dönüştüren isimlerde merceğimiz altında! İşte bu isimlerden birisi de tasarımcı Kübra Biriktir

2012 yılında hayata geçirdiği markasıyla tesettür giyim sektörünün her koleksiyonu merakla beklenen isimleri arasına giren Kübra Biriktir’in başarısının sırrı ise ilham kaynağı olan doğa

İnce dokunuş ve abartıdan uzak detaylarla maksimum şıklığı yakalamayı başaran Kübra Biriktir, 2017 İlkbahar/Yaz sezonunda da ilgiyi üzerine toplayacak! Tasarımcının yeni koleksiyonunu bütünüyle keşfetmek isterseniz, 2-4 Mart arası İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Muhafazakar Giyim ve Yaşam Fuarı’nda, Kübra Biriktir’in standına uğramadan geçmeyin!

Zamansız Şıklık Dantel…

Bu sezonun göz alıcı trendlerinden dantel detaylar Kübra Biriktir’in şık tasarımlarında da yer bulmuş. Hiç bir zaman kalıbına sığmayan modanın bu yeni akımı sizi de cezbediyorsa bu elbiseye mutlaka sahip olmalısınız!

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi modayı sanatla birleştiren Kübra Biriktir’in Gazi Üniversitesi‘nde Moda Tasarımı eğitimi aldığını da belirtelim. Kendine özgü stiliyle elbiseden tuniğe, etekten pantolon ve takımlara, kabandan kap ve pardesülere kadar çok yönlü tasarımlar hazırlayan Biriktir, ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla müşterisinin beğenisine sunuyor.

Sahip olduğu online alışveriş sitesi üzerinden tasarımlarını tüketici ile buluşturan Kübra Biriktir’in ürünlerine www.kubrabiriktir.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefonla sipariş vermek isterseniz Pazar hariç her gün 09:00-18:00 arası hizmet veren 0544 524 77 66 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Kübra Biriktir’in yeni tasarımlarını sıcağı sıcağına yakalamak isterseniz Instagram’da @kbiriktir hesabından takibe başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir