Baharın Tüm Renkleriyle Kayra “Kelebekler”

Baharın Tüm Renkleriyle Kayra “Kelebekler”

Kayra-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri

Kayra 2013 İlkbahar-Yaz “Kelebekler” Koleksiyonu

Kayra Kelebekler… Hanımlar, zarif giyinecekler…

KayraKelebekler” Stil sahibi olmayı seven hanımların tercih edebileceği yeni sezonun, yeni teması, birbirinden güzel, zarif kıyafetler.. KayraKelebekler” koleksiyonu, giyim kültürünü zevk haline getiren, eşsiz tasarımlarla bezenmiş giysileri, sabırsızlıkla bekleyen hanımefendilerin beğenisine sunulmaktadır.

Kayra 2013 İlkbahar-Yaz Kelebekler Koleksiyonu’nu görmek için tıklayın.

Kayra bu sezon koleksiyonunda, doğallığı, kadınsı duyguları, baharı, uyanışı ve canlanışı “Kelebekler” temasıyla işlediği görülmekte ve yelpazesini geniş tutmaktadır. Koleksiyon çalışmaları büyük bir ekip tarafından yürütülürken, bir taraftan da, yeni sezonun temasıyla ilgili, kumaşların, doku, desen ve çizgilerinden, dünyaca belirlenen trendlere uygun bir koleksiyon hazırlığı tamamlanmıştır. Nihayet sabırsızlıkla beklenen “Kayra Kelebekler” koleksiyonu giyim zevkini bir kültür haline getiren kadınlarımızın beğenisine sunulmaktadır.

Kayra-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri

Kayra’nın tasarım ekibi “Kayra Kelebekler teması giyim kültürümüzü, kadınların duyarlı olduğu ve hislerine tercüman olan kelime ve kavramlardan yola çıkarak belirlenmiştir. Bu temayla kadınlarımızın doğal yapısına ve fıtratına uygun değerler esas alınıp, bu sezonun koleksiyonu tasarlanmıştır. Kayra’nın 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonumuzdaki giysiler rengarenk, ve bahar esintisi oluşturan bir ferahlık getirecektir. Temanın içerdiği değerler kostümlere belirgin bir karakter olarak yansıtılırken, koleksiyonumuz baştan başa kadınlarımıza giyim zevkini yaşatacaktır. Kayra Kelebekler; doğa ile iç içe bir kreasyon olup, sıcak havaların gelişiyle, esintili, doğal, rahat ve rengarenk koleksiyonumuzla bu sezonda coşku, heyecan ve mutluluk yaşanacaktır. Tunik elbiseler, gömlekler, ceketler, yelekler, etekler, bol pantolonlar, trenchcoatlar, bluzlar jakar kumaşlarla stilize edilen giysiler, ilkbaharda düğün sezonuyla birlikte en gözde kıyafetler ile göz dolduracaktır.”

Son olarak da “Kayra Kelebekler” in tematik bir marka özelliği taşıdığını, ayrıca bu sezon koleksiyonuyla markanın daha da ivme kazanarak zirveye taşınacağını söyleyen tasarım ekibi “Hanımlar bu sezonda, istedikleri gibi, günlük ve özel zamanlarda kullanabilecekleri pek çok alternatif kreasyonu bulabileceklerdir.. Dünya trendlerinin doğrultusunda yükselişe geçen çizgi, puantiye ve karakteristik desenler; kelebeklerin kanat çırpmasıyla renkten renge bürünen, “Kayra Kelebekler” baharın en güzel renklerinden, narçiçeği, mint, yeşil, ekru, pudra gibi pastel tonlarla beraber geniş bir renk skalası sunmaktadır. Giyim zevki olan bütün hanımefendiler birbirinden güzel kıyafetler içinde, birçok seçeneği bir arada bulabileceklerini söylemişlerdir.

Kayra 2013 İlkbahar-Yaz Kelebekler Koleksiyonu’nu görmek için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir