Baharın Neşesi Ayakkabılara Yansıdı

Baharın Neşesi Ayakkabılara Yansıdı

Desenli Babet Modelleri 2014

Bugün size benzersiz ve oldukça eğlenceli ayakkabı modelleri hazırladık. Bu yaz sade ve spor kombinlerinizde, marjinal bir fark oluşturmak için Elita Goby’nin yeni sezon koleksiyonunu muhakkak inceleyin. Yeni bir sezonda yazlık ayakkabı alışverişinize henüz çıkmadıysanız sizler için hazırladığımız ayakkabı modelleri bugün özel yazımızda.

Desenli Babet Modelleri 2014

Hayallerinizi zorlayacak özel tasarımlar

Elita Goby özgün ayakkabı modelleri hayallerinizi adeta zorluyor. Tüm desenler, renkler ve fotoğraflar Goby koleksiyonunda karşımıza çıkabiliyor. Bir kedinin munzur bakışı, bir kelebeğin kanatlarını çırpması, dağınık puantiye benekleri, deniz yıldızları, çiçek desenleri ve daha onlarca grafik ve desen bu koleksiyonda en şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Desenli Babet Modelleri 2014

Sıra dışı yazlık ayakkabılar

Tüm yazlık ayakkabı modellerinden sıkıldınız mı? Rahat bir o kadar da eğlenceli ayakkabılarla en şık kombinleri siz oluşturun. Goby’nin özgün ayakkabı koleksiyonunda düz taban rahat ayakkabı modellerinin yanı sıra, topuklu şık modeller de karşımıza çıkıyor. Ayrıca aynı desenin oluşturduğu ayakkabı ve çanta kombinlerini de görmekteyiz.

Desenli Babet Modelleri 2014

Grafikler ve resimler artık tüm ayakkabılarda

2014 İlkbahar yaz trendleri arasında yer alan grafikler ve resimler kıyafetlerde hayat bulduğu kadar, ayakkabılarda da tasarımcılara ilham kaynağı oluyor. Stil giyinen hanımların tercihleri arasında olan bu trendleri sizler de ayakkabılarınızda yer vermeye ne dersiniz? O halde Goby‘nin yeni sezon koleksiyonu tam size göre.

Desenli Babet Modelleri 2014

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir