Baharda Canlanan Denimlerle Sınır Tanımayan Kombinler

Baharda Canlanan Denimlerle Sınır Tanımayan Kombinler

Kot Tesettür Kombinler

2018 İlkbahar – Yaz Koleksiyonlarında denim yıldızlaşıyor!

Denim üstü denim, klasik tonlara karşı baharlık renkler, feminen dokunuşlar, işlemeler, nakışlar…

Yepyeni formlarıyla gücünü ikiye katlayan denimler sezona taze bir soluk getiriyor. İşte baharda canlanan sokakların yeni üniforması denimerlerle sınır tanımayan tesettür kot kombinler

Kot Tesettür Kombinler

 • Kombin Detayları:
 • Etek: Refka – Satın Al
 • Gömlek: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 89.95 TL
 • Ayakkabı: Vepa’62 – 865.00 TL
 • Çanta: Accessorize 2018 İlkbahar Yaz – 109.00 TL
 • Eşarp: Accessorize 2018 İlkbahar Yaz – 89.99 TL

Cool Duruştan Romantizme: Denim Etek

Denimin işlevi bilinenin üzerine sadece cool olmak değil. Konforlu görünümleriyle beraber romantizme de ayak uydurmayı başaran denim, eteklerle sınıf atlıyor. Retro kemerler, fırfırlı dokunuşlar, inci detaylar, metalik ışıltılar, patchwork… Birçok farklı görünüme bürünen ama asla şık olmayı geri plana itmeyen romantik etek tasarımlarıyla ittifak kurmaya hazırlanın. Denim eteklerin tüvit ceketlerle bir aradaki duruşu da denemeye değer!

Kot Tesettür Kombinler

Rahatlığın Adı, Denim Elbiseler

Yeni sezonda denim elbise modası geri dönüyor. Bu moda da kimi zaman kat kat trendine dönüşüveriyor. Kimi zaman jile elbise formlu kimi zaman A kesimle harika bir görünüme bürünen denim elbiseler, tek parça görünümleriyle şıklığı yakalıyor.

Kot Tesettür Kombinler

 • Kombin Detayları:
 • Etek: Zeynep Tosun 2018 İlkbahar Yaz
 • Ceket: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 169.00 TL
 • Ayakkabı: Prada 2018 İlknbahar Yaz
 • Çanta: Accessorize 2018 İlkbahar Yaz – 125.00 TL
 • Eşarp: Accessorize – 89.99 TL

Denim Ceketler

2018 baharının en moda parçası ceketle, yine en moda parça denim güçlerini ikiye katlıyor. Rahat olduğu kadar cool, cool olduğu kadar da özgür. Bu ikonik deneyimi sportif elbiseler ya da eteklerle kombinleyerek, baştan aşağı stil sahibi bir görünüme kavuşun.

Kot Tesettür Kombinler

Tunik mi Trençkot mu Belli Değil

2018 baharının kurtarıcı parçası olmaya hazırlanan denim trençkot-ceketler, tunik olarak da kullanılıyor. Hem trençkot hem gömlek görünümleriyle ikisi bir arada şıklığı dolaplarınıza getiren tasarımlar, büyüleyici görünümleriyle de kendini çok mu çok sevdiriyor.

Kot Tesettür Kombinler

Kruvaze Denim Ceket Vurgusu

Denim ceket deyince akıllarda beliren hep aynı görünüm. Ancak kruvaze denim ceketler bu algıyı tamamen değiştiriyor. Bel oyumlu ve kalçalara kadar inen boylarıyla günlük şıklığın süper kahramanı olacak bu parçayı, kurtarıcılar listenize ekleyin.

Kot Tesettür Kombinler

Beyaz Denimle Bahar Günleri

Denim ceketler mavi ve tonlarından sıyrılıyor. Bahar günlerinde rengarenk görmeye alışacağınız bu parçaların dolaplarda muhakkak olması gerekeni ise bembeyaz bir denim etek. Bahardan yaza, birçok farklı şekilde kombinlemek isteyeceğiniz beyaz denim etek özellikle tesettürlü genç kızların radarında olmalı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir